Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmiana prezerwatywy.

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arc



Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 1:29 am    Temat postu: 2 stosunki pod rzad - ryzyko zwiazane ze zmiana prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Zamierzam niebawem odbyc swoj pierwszy stosunek i jestem pewien ze bedzie on b. krotki. Zalezy mi na tym zeby zblizenie trwalo dluzej wlasciwie przede wszystkim na partnerke, ktorej chcialbym zapewnic przyjemnosc (wiem, ze to moze byc trudne przy pierwszym razie). Dlatego zakladam, ze po pierwszym wytrysku, zdejme prezerwatywe, wezme prysznic, odczekam jeszcze jakis czas (na zregenerowanie 'sil'), zaloze druga prezerwatywe i bede kontynuowal (za drugim razem powinno byc dluzej). Zastanawia mnie tylko, jakie jest ryzyko takiego 'manewru'. Jak skutecznie woda+mydlo unieszkodliwia plemniki pozostale po pierwszym wytrysku; poza tym przeciez jeszcze czesc spermy zostaje w cewce i moze nie zostac wymyta. Czy zatem podczas zakladania drugiej prezerwatywy moga na nia dostac sie sladowe ilosci aktywnej spermy z penisa, ktore stanowilyby zagrozenie podczas 'drugiej rundy'?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 6:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz się nie martwić Smile Jeżeli umyjesz się wodą i mydłem, zabijesz plemniki. Po prysznicu możesz spokojnie założyć druga prezerwatywę i uprawiać seks dalej.

Powiedziałeś, że plemniki zostają w cewce moczowej... można równie dobrze powiedzieć, że płyn preejakulacyjny też może zapłodnić, bo może mieć plemniki Wink

Więc spokojnie. Możesz tak zrobić jak napisałeś. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Smile Nie ma szans, żeby plemniki przeżyły kąpiel.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jest! zgadzam sie z dziewczynami. wogole bez kontaktu z kobiecym sluzem plemniki zyja bardzo krotko (2-3min)a prysznic? to dla nich jak karabin heh Laughing wiec spokojnie mozesz oddac sie chwilom przyjemnosci.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Torek



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:04 pm    Temat postu: Zmiana prezerwatywy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się zmienia prezerwatywe po stosunku ? należy umyć penisa ? i założyć nową ?

---edit by emilka---
proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące problem
proszę nie zakładać dwóch jednakowych tematów w róznych działach! temat z "dolegliwości intymnych" został skasowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no najlepiej zrobic tak jak piszesz... bo jak sie nie umyje penisa to sperma moze zostac i przy zakladaniu nowej prezerwatywy dostanie sie gdzie nie trzeba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To po pierwsze co Pituszka mówi.. a po drugie, to trochę higieny nie zaszkodzi, prawda? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To pytanie może brzmieć dziwnie, ale w sumie...

Czy enzymy zawarte w ślinie mają zdolność uśmiercania plemników?

Albo inaczej (wersja "prosto z mostu"): czy jeżeli robiliśmy to raz z gumką, potem zdjęliśmy gumkę, odczekaliśmy może z 5minut, uprawialiśmy fellatio (przez jakieś 10min, bez finału), i założyliśmy kolejną gumkę - jest możliwość, że któryś z tych małych agentów przeżył taką akcję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marne szanse Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
penelopa2



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 10:32 am    Temat postu: Zmiana Prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Zarejestrowałam się na waszą stronę ponieważ chciałabym się kogoś poradzić. Wczoraj między mną a moim partnerem doszło do zbliżenia. Zanim zdecydowałam się komuś oddać to czytałam dużo na temat antykoncepcji, ale jakoś tak obleciał mnie strach. Otóż to zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, mój partner szybko "doszedł", więc postanowiliśmy założyć drugą nową prezerwatywę.Przed założeniem partner dokładnie się powycierał. Podczas zakładania gumka, nie chciała się nałożyć więc ją obróciliśmy co okazało się że wcześniejsza strona była prawidłowa więc znów ją obróciliśmy. Nurtuje mnie pytanie czy jest duże ryzyko na ciążę ?? Czytałam o plemnikach że poza kobiecym ciałem żyją krótko, a znów na innych forach wypisywali się że mogą przeżyć nawet dobę. Proszę o odpowiedz, z góry Dziękuje.

Przeniosłam i przyłączyłam do odpowiedniego tematu.

Na przyszłość zwracaj uwagę na zgodność działu z tematem który chcesz założyć, oraz czy nie został już taki na Forum założony. Zapoznaj się z REGULAMINEM Forum! / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group