Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmiana prezerwatywy.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
penelopa2



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nic.. teraz to już całkiem jestem wystraszona. Próbowałam wszystkiego dopilnować.. a tu takie coś. Przez własną głupotę. Teraz jedynie modlić się o okres ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badzmy dobrej mysli Smile na przyszlosc pamietaj zeby oddał mocz i sie umył jesli dojdzie do stosunku w krotkim odstepie czasu.
ps- kiedy powinnas dostac @?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
penelopa2



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzieś koło 31 powinnam mieć, tak mi wyliczył kalkulator. Staram się być dobrej myśli, nie wiem co będzie jeśli okaże się inaczej Sad Bardzo się boje SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zrob po 16dniach test i bedziesz przynajmniej wiedziala czy jest czego sie bac czy nie.
na przyszlosc bedziesz miala nauczke jesli tym razem sie uda,...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WitchGlow



Dołączył: 22 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.

Kochałam się z moim chłopakiem prawdopodobnie podczas dni płodnych (dwa dni po tym czułam ból jajnika który uznaję za owulację, kiedyś już tak miałam) i po pierwszym wytrysku poza mną (nie miał na sobie gumki a stało się to podczas pettingu) powierzchownie wytarł czubek penisa i po jakichś 3 minutach nałożył prezerwatywę i znowu się kochaliśmy (wytrysk w gumce ale poza mną). następnie wytarł penisa i tez po ok 3-4 min założył gumkę i jeszcze raz się kochaliśmy (znowu wytrysk poza mną w gumce).

Mam w związku z tym pytanie. Czy podczas zakładania gumki plemniki mogły przenieść się na prezerwatywę i czy mogło dojść do zapłodnienia? Czy jest to raczej mało prawdopodobne? (Uściślając było tak, że przy zakładaniu gumka trochę zjeżdżała i dotknęłam penisa, później gumkę itd aż przestała się zwijać.... później on robił podobnie gdy sam zakładał za drugim razem...) Chcę zaznaczyć, że po wytrysku w gumce penis był cały w spermie, ale został wytarty chusteczką.

Bardzo proszę o odpowiedzi Sad Czy jest jakiś powód do niepokoju? Sad

Dodano po 19 minutach:

nikt nie odpowie? Sad naprawdę to dla mnie ważne Sad

Dodano po 37 minutach:

tyle odwiedzin, ale nikt nie chce odpowiedzieć....:/

Prosze stosować sie do Regulaminu.

Przeniosłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WitchGlow jesli gumka została dobrze załozona to nie ma mowy o ciazy.
mialas dni płodne a to niesie ryzyko zajscia w ciaze, wiec nalezy uwazac zeby przy kolejnych stosunkach niee przeniesc nasienia do pochwy.

podsumowujac: jesli nie doszlo do pekniecia w srodku to wg mnie nie powinnas sie stresowac.

ps- czy ktorykolwiek stosunek odbyl sie bez zabezpieczenia?
pytam bo samo wytarcie sprawy nie załatwi.
duza czesc plemnikow pozostaje pod napletkiem w cewce moczowej, dlatego jesli chcecie kochac sie dosc czesto to najlepiej by bylo jakby chłopak sie umył i oddał mocz.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group