Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Źle dobrane tabletki? Zmienić?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponowałabym zmienić ginekologa. Poza tym, to Twoja decyzja czy chcesz brać czy nie, a rolą lekarza jest takie dobranie preparatu, żeby wszystko było ok.

Poza tym musisz mieć receptę na kolejne opakowania...Tabletki to jednak preparat hormonalny i nie można ich stosować ot tak, w jednym miesiącu, potem trochę nie i znowu...

Nie powinny wchodzić w interakcję. Jeśli nie wystąpią wymioty / biegunki to powinnaś być zabezpieczona.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabriellaa14



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie chce brać tabletki:) dlatego pytam czy nie powinny mi zaszkodzićSmile Własnie wiem że nie powiano się ich stosować o tak tylko dłuższy czas. Po za tym moja pani ginekolog powiedział mi że od brania tabletek można być potem bezpłodnym to prawda? nie chce ich brać nie wiem na jaki okres czasu np 4 lata. No właśnie wcześniej po tych tabletkach nie przytyłam ani nie wymiotowałam ani nie miałam biegunki było wszystko ok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest to prawda. Tabletki nie mają wpływu na późniejszą płodność.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabriellaa14



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha czyli ok Very Happy Dzieki za pomoc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group