Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zespół napięcia przedmiesiączkowego PMS

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 4:48 pm    Temat postu: zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny Smile
mam pytanie: czy któreś z was mają zespół napięcia przedmiesiączkowego parę lub kilkanaście dni przed terminem okresu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba wiekszość kobiet to odczuwa:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no większośc na pewno, niektóre na szczęście nie mają z tym problemu, ja np. mam Sad
i niestety od pewnego czasu, tzn. z jakieś niecałe 2 tygodnie przed miesiączką, która wypada za tydzień mam bardzo obolałe piersi, jak siniaki normalnie, brzuszek i jajniki bolą, spuchły mi kostki u nóg, wyskoczył mi trądzik oraz miałam nudności i wzdęcia Confused
moje pytanie brzmi: czy nasilenia bólów przedmiesiączkowych są różnego natężenia w każdym cyklu ? czy zawsze natężenie bólu jest takie samo Smile ?

z góry dzięki za odpowiedź Very Happy
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 tygodnie przed miesiaczką, obolałe piersi, ból brzucha, jajników - typowe objawy owulacji.

Nie jest to PMS tylko objawy owulacji.

co do samego PMS który pojawia się kilka dni przed miesiączką... to zwykle są takie same ale nie zawsze... mogą mieć różne nasilenie. To samo z samym bólem menstruacyjnym, raz boli bardziej raz mnie. Na to ma wpływ wiele czynników, od stresu po wysiłku fizycznym kończąc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie, ja w tym miesiącu mam przeraźliwe dolegliwości przed Sad
no, ale widac więcej hormony szaleją w tym miesiącu ni w poprzednim Very Happy

pozdrawiam Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karni



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 6:11 pm    Temat postu: objawy okresu, czy co miesiąc muszą występować?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć
zwykle moja dziewczyna przed okresem miała bóle piersi i jajników w tym miesiącu niby nic nie mówi żeby ją bolały, do okresu niby 5 dni zostało. I stąd moje pytanie, czy co miesiąc muszą występować objawy okresu?? czy może być tak że objawy co miesiąc były a w tym objawów nie ma a okres przyjdzie normalnie. Pytam z ciekawości, niby nie było żadnej sytuacji po której powinniśmy się bardzo obawiać ale kto pyta nie błądzi.

Pozdrawiam

---Temat przeniosłam do odpowiedniego działu---tosia81
a ja do odp tematu
emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karni nie zawsze kobieta ma typowy PMS, czasem nie ma objawow czasem ma - na to niema reguly.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karni



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ahas dziękuje za odpowiedźSmile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pufka



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy każda kobieta ma PMS, ale na pewno u każdej się inaczej objawia. Ja np mam depresję i strasznie boli mnie brzuch, tak, że bez buscopanu w torbie się nie ruszam na tydzień przed spodziewanym okresem. Inne się drą i wariują lub dużo jedzą ;p Tak więc chyba nie ma na to reguły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sie obzeram na potege i jestem niezla zołzą w tym czasie, radze sobie jak moge, glownie wspomagam sie srodkami rozkurczowymi jak buscopan. Ale pierwsze 3 dni sa najgorsze, pozniej to juz z gorki leci Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group