Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zespół napięcia przedmiesiączkowego PMS

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiki123



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 10:54 am    Temat postu: zespół napięcia przedmiesiączkowego PMS Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
czy przy PMS objawami mogą być np bóle i zawroty głowy oraz pobolewanie dolnej części brzuszka?? i to nawet na jakieś 10 dni pprzed spodziewaną @??:>
jak okazało się, wiele z objawów PMS jest bardzo podobnych to tych, które towarzyszą ciąży (tzn bóle brzucha, zawroty głowy, mdłości, itd) może forumowiczki zechcą napisać coś o tym Wink
może też warto byłoby w tym temacie podzielić się swoimi dolegliwościami, które zwiastują @??
zachęcam do wypowiedzi Smile
proszę o poważne potraktowanie tematu:) pozdrawiam;)


------edit by emilka--------
wydaje mi się, że temat bardziej pasuje do tego działu niż do "Objawów ciąży" ale jak nie bardzo, to proszę o przeniesienie do odpowiedniejszego ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt objawy sa podobne - mnie anwet 10 dni przed zaczynaja bolec piersi i staja sie jeszczeeee wieksze... mordega, bo moj rozmiar i tak juz sporawy jest hehe Wink
czasem brzuszek mnie boli, mam zawroty glowy i chetki na rozne dziwne potrawy Smile - to by bylo na tyle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobne objawy jak pituszka (i podobny problem Razz). Generalnie jeszcze jem jak oszalała, zwłaszcza słodycze.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam dokladnie tak jak dziewczyny,tylko bez zawrotow glowy,a apetyt mam wtedy wilczy,jem wszystko co sie da,ale glownie slodycze.I rzeczywiscie identyczne objawy mialam jak bylam w ciazy i to mnie zmylilo,myslalam,ze okres zaraz przybedzie,a tu niespodzianka /zreszta planowana/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki123



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe... czyli jednak czasem można być w niezłej kropce bo w sumie tu objawy PMS a z drugiej strony mozna jednak to maleństwo się odzywa:roll: ja w sumie mam właśnie bardzo podobne objawy... może nie tak bardzo bolą mnie piersi (one najbardziej tak 2-3 dni przed @), jednak czasem nawet 2 tyg przed @ zaczyna mnie pobolewać brzuch Crying or Very sad czasem to jest takie lekkie pobolewanie a czasem promieniuje aż do pleców a wtedy to szopka:| a do tego od czasu do czasu bóle i zawroty głowy Rolling Eyes normalnie masakra:|
a odkąd zaczęłam hmm... współżyć to czasem jestem w niezłej kropce... bo wiecie z jednej strony to niby PMS, ale z drugiej pojawia się pytanie, że to może być ciąża?? a póki co to nie czas na pieluszki Wink nie mówię, dziecko to sama radośc, ale hmm... może tak za 2-3 latka byłoby idealnie Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiki123 napisał:
jednak czasem nawet 2 tyg przed @ zaczyna mnie pobolewać brzuch Crying or Very sad czasem to jest takie lekkie pobolewanie a czasem promieniuje aż do pleców a wtedy to szopka:|

to pobolweanie na 2 tygodnie przed miesiaczka to moze swiadczyc o owulacji Smile bo wlasnie dokladnie 14 dni przed pierwszym dniem krwawienia wystepuje owulacja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki123



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 9:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak myslisz?? no ale później i tak ten ból (czasem lekki, a czasem nie) utrzymuje się do samej @ Rolling Eyes a z nadejsciem ciotki praktycznie wsyzstko przechodzi Laughing czyli to owulacja jednak mówisz.... hmmm... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no moze byc owulacja a potem po owulacji zaczyna sie PMS wiec moze wydawac ci sie ze to jest ciegle tak przez 2 tygodnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki123



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może faktycznie jest tak jak mówisz... ale ja juz teraz sama nie wiem Rolling Eyes zresztą w kazdym miesiącu okazywało si, że tak właśnie jest więc w tmy raczej nie powinno być inaczej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja tez mam tak ze w okolicach owulacji kloja mnie jajniki, a potem mam wszystkie objawy PMS Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group