Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zespół fahra

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dendryt



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rany Boskie, mam 40 lat i też mam na tomografie owe zwapnienie. Dlaczego nikt nigdy mi nie powiedział co jest przyczyną moich zaburzeń. A psychiatra prawie sie poddał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniap1994



Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama choruje juz od 10 lat. Wizyty u lekarza nie poprawiają jej stanu. Czy jest jakis dobry lekarz, który zna tę chorobę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaaa19



Dołączył: 10 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jakie sa leki na ten zespoł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adka4545



Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Może ktos mi powie czy mam sie martwić czy nie? Ostatnio miałam robioną tomografię głowy i wykazało mi zwapnienia w opisie stwierdzono z.F ale ,lekarz powiedział że to jest "TAKI TYP URODY"
Zrobiłam jeszcze prywatnie badanie TSH i USG TARCZYCY NIC NIE WYKAZAŁO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group