Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żele do zabaw intymnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ten niebieski z mentolem to dokładnie jest żel uwalniający dreszczyk emocji... ale ja bynajmniej ich zbytnio nie doświadczyłam... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no obiecalam ze cos skrobne po uzyciu tego zelu wiec tak: szczerze polecam jezeli chodzi o ten fioletowy 2w1... nie uczula, nie klei sie, fajnie smakuje no i jest calkiem calkiem Smile polecam szczegolnie do sexu analnego i do hiszpanskiego - po prostu bomba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pocztaku jak moj chlopak przyniosl do mnie durex play to zaczelam sie smiac i pytac po co nam takie rzeczy etc. a teraz to nam jest tak dobrze ze niepytajcie ... teraz to mowi ze to moj fioletowy przyjaciel hehehe jest ok tylko jak ma sie go dluzej na skorze czyli wchlonie to sie robi taki jkais dziwny jakby sie luszczyla skra cos takiego .. ale pozniej idziemy sie umyc i jest ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam jak najbardziej ten fioletowy Durex Play, kapitalna sprawa. Zero podrażnień, dziwnego zapachu itp. Nie klei się, i znika zupełnie po wyschnięciu. Na początku moja dziewczyna miała wątpliwości, czy stosowanie tego ma w ogóle jakiś sens, skoro z wilgotnością w tamtych rejonach raczej problemu nigdy nie było... ale teraz to jest prawie nieodłączny element naszych zabaw Wink Jest po prostu o wiele przyjemniej i tyle.

A no i duży plus za słodkawy smak Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group