Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żele do zabaw intymnych

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 4:08 pm    Temat postu: Żele do zabaw intymnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Planuje zakupic jakis zel do zabaw intymnych z durexa Smile to bedzie dla mnie nowosc, nigdy nie uzywalam, a szykuje sie Sylwester, chatka pusta wiec wpadlam na taki pomysl Smile i tu do was pytanie .... uzywaliscie?? ktory polecacie i dlaczego?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak juz pisalam polecam Durex Play. Jest w takiej fioletowej tubce. Nadaje sie tez do masazu, wszystkich innych czesci ciala Wink Zawsze gdy go uzywamy jest nie tylko przyjemniej ale i zabawniej Wink Jest na bazie wody tak wiec nie ma obawy o zadne podraznienia lub zapalenia, mozna uzywac dowolnej ilosci, nie ma ograniczen Razz Jest go dosc sporo bo 200ml tak wiec starczy na kilka zabaw Razz Wink

Wyprobowalam wiele zeli nawilzajacych Durexa ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Nie polecam tylko rozgrzewajacych Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ten potegujacy doznania?? ten jest chyba w takiej pomaranczowej butetelczce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj nie wiem, tego nie uwywalam akurat.
Powiem tak ja dosc sceptycznie podchodze do tych wszystkich produktow przedluzajacych stosunek itp. Jakos nie przekonuja mnie do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to nie jest przedluzajacy stosunek tylko potegujacy doznania, to cos innego:)
a czemu ten rozgrzewajacy ci sie nie podobal??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten rozgrzewajacy nie spodobal mi sie bo na poczatku bylo ok, ale potem wrecz parzyl w skore podczas penetracji i w moim przypadku calkowicie uniemozliwil stosunek Rolling Eyes
Tak jakby za kazdym ruchem ktos przykladal Ci cos goracego, powaznie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten potegujacy doznania to chyba jest wlasnie ten rozgrzewajacy Rolling Eyes wole nie ryzykowac huh....
hmm... musze to dokaldnie przemyslec, dzieki Smile
a ten do masarzu ma jakis smak??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie nie, ale jest taki troche jakby slodkawy Wink
Moim zdaniem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 3:06 pm    Temat postu: durex play Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszko ja ostatnio skusiłam sie na walentynki i zafundowałam dla nas właśnie durex play potęgujący doznania. Jest on w takiej raczej niebieskawej buteleczce, nie jest absolutnie rozgrzewający. Ma w swoim składzie mentol i sprawia że odczuwa się go tak że dziwnie mi to opisać Wink Ale śmiało możesz wypróbować, choć przyznam się że dla mnie nie była to zbytnia rewelacja. Według mnie ma raczej działanie chłodzące Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to wiem o ktorym mowisz tez mentolowy ( w niebieskiej butelce )jest wlasnie chlodzacy, a ten w pomaranczowej jest rozgrzewajacy Smile
w sumie to kupilam cos innego zupelnie, ten do masarzu w wielkiej fioletowej tubce Smile jeszcze nie wyprubowalismy ale jak tylko to zrobimy to napisze tutaj cos na ten temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group