Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zawroty glowy, bole plecow

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majeczka



Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wieden
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 12:38 pm    Temat postu: ja tez tak mam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 26 lat i dwa lata temu urodzilam dziecko. W ciazy bardzo duzo przytylam wazylam okolo 128 kg. Moze przez cukrzyce ciazowa. Po urodzeniu dziecka zaczely sie pojawiac dziwne zawroty glowy. I uczucie tak jak bym byla po kielichu. Do tego tak nasilajace sie ze nie bylam w stanie normalnie funkcjonowac nie mowiac juz o jezdzie samochodem. Przy tych objawach pojawialy sie takze dretwienie konczyn gornych i dolnych. Od szkoly podstawowej mam skolioze kregoslupa i czasami pojawialy sie takze bule w odcinku ledzwiowym.

Wybralam sie w koncu do lekarza z objawami:
-zawroty glowy
-dretwienie konczyn
-bole plecow

Skierowano mnie na badania:
-rtg odcinka szyjnego
-badanie laryngologiczne
-badanie dna oka
-rezonans magnetyczny czaszki
-badanie lekarza wewnetrznego
-badanie ortopedyczne

Stwierdzono ze badania wyszly ok. Podobno jestem zdrowa.
Ostatnia moja wizyta u lekarza potwierdzila ze nie mam co szukac u nich. Neurolog przypisala mi tabletki od atakow migrenowych i powiedziala ze jak nie beda dzialac to przypisze mi inne. Poczulam sie jak krolik doswiadczalny i nie poszlam na nastepna umowiona wizyte. Przypisane tabletki nie podzialaly. Moze ktos w koncu z podobnymi objawami trafi na jakiegos normalnego lekarza, to prosze o kontakt. Dodam ze lecze sie w Austrii, a podobno za granica maja lepszy sprzet i lepszych lekarzy. Nie wierzcie w takie bajki.....! I za granica trafiaja sie konowaly i niedouczeni lekarze i nawet sprzet im nie pomoze.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group