Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaplanowane samobójstwo

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiiik



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawde bym chciala zeby czuc sie lepiej, ale ja nawet nie mam siły na terapie chodzic. Po prostu juz nic nie ma sensu, takie piekne mysli w mojej głowie. To jest nie do wytrzymania. Pewnie macie rację, ale mnie to nie przekonuje, sorry, to nie moja wina. Po prostu to co przezywam, albo to czego nie przezywam jest silniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ludzie zawsze maja wybor i nikt nikogo nie przekona na sile ... zawsze jesli bedziesz sama wybierzesz ta droge ktora chcesz ... pytanie tylko ktora droga jest dla ciebie ... podazaj swoim wlasnym przeznaczeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anaaaaaa



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że założyłaś tego posta bo (może nieświadomie) wylewasz w nim to co chciałabyś z siebie wylać. cierpisz na depresję i mimo ze nie potrzebujesz rad i pocieszen to napisze Ci ze wiem co czujesz. nie zamierzam Cie przekonywac, pociesac ani gardzic bo to nie ma najmniejszego sensu, zrobisz co zechcesz. tez mialam takie mysli w mlodzienczych latach ale uswiadomilam sobie ze nie ja dalam sobie zycie i nie ja mam prawo je sobie odebrac. no ale kazdy ma prawo do wlasnych zalozen. nie wiem czego oczekujesz tu od nas i pewnie Ty sama nie wiesz, podejrzewam ze brakuje Ci osoby w Twoim srodowisku z ktora moglabys o tym porozmawiac, bo przez internet to mimo wszystko nie to samo. nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc zdrowia na duszy i ciele i trafnych zyciowych decyzji. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 1:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasik- a ja Ci jednak dam radę.
zacznij się leczyć- ale tak naprawdę.
owszem na terapiach grupowych liczą się inni- ale Ty też jesteś ważna. zacznij mówić. zacznij pisać. zacznij działać.
może szpital? może zmiana lekarza?
może inna terapia? indywidualna na przykład?
co masz do stracenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
good_man



Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Prochu
PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj to prosze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcelina1303



Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... to co ty opisujesz jest takie głebsze... niewiem jak to opisac.... ale wiele osób tak ma....czytajac pierwszego posta mogłam spokojnie przypasować do siebie pewne (chyba oprócz2) twoje ,,objawy" (to słowo mi nie pasuje) Ale ja nigdy niepopełniłabym samobujstwa. Ze strachu, nie tyle przed smiercia a przed bólem który moze towazyszyć. I drugi powód.. to żal.. ze umre nie bedzie mnie niewiem co ze mna bedzie, czy jakas czastka mnie tu zostanie... a tyle zeczy mogło sie stac... a ja to omine.... Myśłam juz osamobujstwie ale inaczej... co by było gdyby...jak zareagowała by rodzina... co by mówili...mieli by poczucie winy... raczej pod takim wzgledem. Samobójstwo pomogłoby mi zaistniec. Ale jak powiedziałm nigdy tego niezrobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiiik



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam zaburzenia emocjonalne, borderline:( wszystko się zgadza, nic się nie zmieniło od tygodnia:(
Czy ktoś ze mną pogada? Czy ktoś z was to ma?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vishena



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 2:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakbym czytała o sobie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group