Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zajady, prosze o pomoc

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lynxb



Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Zajady mam chyba od 15 roku zycia, dzis mam 21...

Dlugo nie jadlem miesa, nie zwracalem uwagi na odzywianie, i bardzo bolesne skutki tego mam dzis.

Poczatkowo lekarz rodzinny opowiadal mi ze to po prostu cecha mojej urody, a ze mam ciemna karnacje uwierzylem.

Otrzezwialem rok temu i staram sie to wyleczyc, obawiam sie, ze zajmie mi to jeszcze kilka lat:(Sad

Clotrimazolum stosowalem chyba zbyt dlugo, bo od czerwca do pazdziernika, potem przestalem, znow zaczalem go stosowac gdy zauwazylem ze znow pojawiaja sie drozdzaki, zaczynalem, po kilku tygodniach przestawalem, widzac ze efektu to nie daje.

Pod koniec lutego zaczalem sie zastanawiac czy to wlasciwie zajady, czy moze po prostu plamki po nich. Zaczalem stosowac wiec na poczatku krem Nivea z wit. B (tak jak pisaliscie), potem przeszedlem na masc z witamina A, w miedzyczasie zarlem takze te witaminy B, odkladajac bo uznalem ze nie moge przesadzac i staralem sie wzbogacac braki (?) poprzez jedzenie. Caly czas stosuje masc z wit. A, czasami tranowa, efektow brak. Pewnie skora potrzebuje kilku lat by sie odnowic po tylu latach:(

Czasami psychika mi siada z tego powodu. Ciezko sie komus podobac z czyms takim... Probowalem chociaz zamaskowac to, liczac ze przy okazji slonce naprawi i zregeneruje komorki. Bylem z dwa razy na solarium (po 6'), nie wiem juz sam co robic, czy isc znow, czy to tylko pogorszy sprawe. A musze wygladac za 4 tygodnie. Naprawde musze, to kwestia zycia.

Od zaraz zaplacilbym kilka tysiecy zlotych za efekty, niestety zaplace kilkoma latami powracajacej depresji. Pomozcie...

Nie musisz nic płacić ----prosze oto sposób na zajady .--sprawdzony.
Witam serdecznie.
Chce podzielić sie sposobem na usuniecie zajadów na ustach. Sprawdzone i nareszcie od ponad roku mam spokój.
Oto lekarstwa na usuwanie zajadów:
Triderm - maść.
Travocort - krem - stosowałem na zmianę -rezultat już po 3 dniach.
Zyczę powodzenia i po kuracji przekazać dalej.Pozdrawiam.
Specyfiki można kupić w aptece na receptę od dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mifi08



Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zabki
PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypróbuj Lips na zajady. ja używalam jednoczesnie masci i tabletek. Zniknelo i do tej pory nic sie nie pojawia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Violi78



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mifi08 napisał:
Wypróbuj Lips na zajady. ja używalam jednoczesnie masci i tabletek. Zniknelo i do tej pory nic sie nie pojawia.

Ja też tego używałam i jest bardzo dobre. Oprócz tego staram się wtedy jeść dużo orzechów (wit. B). jak to komuś nie pomoże to już tylko dermatolog - ranki mogły się zakazić albo weszły drożdżaki i wtedy to już lepiej leki specjalistyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justyna Fitness



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W 100% się zgadzam, Lips na zajady (w formie maści) jest najlepszy. W zeszłym roku męczyłam się z zajadami ponad 3 miesiące. Ledwo się zagoiło, za chwilę pojawiały się nowe ranki. Masakra. Najpierw próbowałam smarować Actisoftinem, ale nic mi to nie dało. Później maści na bazie miodu - tak samo, zero rezultatów. Dopiero Lips sobie z tym okropieństwem poradził. Od zeszłego roku nie uświadczyłam ani jednej ranki Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to niedobory witamin. Ja najczęściej łapię zajady jak mam osłabiony organizm po chorobie i staram się wtedy przyjmować więcej witaminy C i B. Zazwyczaj pomaga. No ale nie jest to nic przyjemnego bo zajady są bolesne i utrudniają mówienie oraz jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group