Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zabawki edukacyjne dla malucha

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrą zabawką, jeśli tak to można nazwać, są puzzle. Na pewno uczą skupienia, cierpliwości i spostrzegawczości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ...puzzle są świetne . Chyba każdo dziecko je lubi.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ogóle to polecam wszystkim mamom książki "Gry i zabawy z niemowlakami" J. Sliberg oraz "Maluch bawi się i uczy" P. Warner - to bardzo przydatna skarbnica wiedzy i pomysłów na zabawy z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastka2
Spamer


Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2016 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię zakupy w sklepach internetowych . Po pierwsze zabawki są tam tańsze a po drugie jest o wiele większy wybór niż w tradycyjnych sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jesli o dzieci chodzi lubie edukacyjne zabawki takie które nasladują glosy, mówia do dzieci, albo wymagają przy zabawie interakcji. To fajnie rozwija dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malaola



Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabawki edukacyjne są bardzo ważne w życiu malucha, ale ja preferuje odkupic takie zabawki, przecież są w bardzo dobrym stanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabi145



Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetne zabawki dla dzieci znajdziecie na necie . Mają w ofercie klocki lego a także ponadczasowe świetnie wykonane klocki i zabawki drewniane... Bardzo rozwijające zabawki w dobrych cenach. Można także wpisać przedział wiekowy dziecka dla jakiego szukacie zabawki. Moje dzieci są zachwycone tymi zabawkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 8:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam nie kupować zabawek najtańszych, ale zabawki, które są porządnie wykonane i posiadają atesty bezpieczeństwa.Głównie w przypadku materiałów z jakich są wykonane (dziecko w końcu praktycznie wszystko bierze do ust).


Warto poczytać sobie o zabawkach sensorycznych. Dają pozytywne rezultaty w przypadku dzieci, w których są zaburzenia inteligencji sensoryczne. Ale również i u innych.Zabawki takie pobudzają działanie zmysłów oraz tym samym motywują je do poprawy. I rozwoju. https://sklep-tolek.pl/blog/2018/05/10/pomoz-dziecku-poznawac-swiat-jakie-zabawki-sensoryczne-wybrac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pamela25



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie napisałaś wieku. U nas dźwiękowe się sprawdzają Smile mała uwielbia naciskać, konik na biegunach i zwykła piłka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupcie sobie różnego rodzaju gry edukacyjne. Takie gry to właśnie nauka przez zabawę. Duży wybór takich gier widziałam ostatnio na stronie https://www.eduksiegarnia.pl/gry-edukacyjne-pomoce-edukacyjne. Warto się rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group