Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zabawki edukacyjne dla malucha

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 6:36 pm    Temat postu: Zabawki edukacyjne dla malucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie Smile Jakie preferujecie? Jakie kupujecie? Na co zwracacie uwagę? Szukam pomysłu na prezent dla malucha Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny a na jaki wiek szukasz??? Chłopiec czy dziewczynka?? Mam małe dzieci to może byłabym w stanie coś polecić. Mam kilka sprawdzonych zabawek , które są w ciągłym użytku przez moje szkraby Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie przedział 1-3, bo nie kryję, że oprócz chęci kupienia czegoś swojej małej, szukam też pomysłu na prezent dla chrześnicy, która ma dwa latka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas sprawdzone zabawki to:
- stoliczek edukacyjny
- domek, szpital i inne lego duplo
- wszelkiego rodzaju gry planszowe i płytkowe
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe.jork



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dzieci były małe to miały maty i tam się zapoznawały z różnymi kształtami, przedmiotami. Teraz mają różne gry, układanki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chorobliwa
Spamer


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że to od nas samych - Rodziców zależy rozwój dziecka i od małego należy zwracać na to uwagę. Ja startowałam od karuzeli edukacyjnej, a teraz będziemy robić przymiarki do pchacza -----Linków nie podajemy----
Oczywiście obowiązkowo książeczki interaktywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam dla swojego chrześniaka właśnie 2 letniego ostatnio kupiłam taka zabaweczkę która nazywa się labirynt edukacyjny i jeszcze do tego zwierzakowe puzzelki Smile i jak na razie labirynt przypadł mu bardziej do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stonoga



Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądze ze dobrym prezentem na przyszłosc beda tonery zamienniki do drukarki. Jak dorośnie to śmiało bedzie używac drukarke w celach edukacyjnych szkolnych. Ściągi drukować i te sprawy. link usuwam---
to nie miejsce na reklame. czytaj regulamin forum!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm

Ostatnio zmieniony przez karmela99 dnia Wto Mar 03, 2015 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie super zabawa....telefon. Jest dużo zabawek naprawdę uczacych i bawiących ale nie komputery i telefony
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group