Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzmocnienie włosów

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zakupiłem sobie te ampułki vichy. Teraz tylko czekac na efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KapitanAlfa napisał:
A firmę znam, moja dziewczyna ma z niej kosmetyki. Mówisz, ze efekty po miesiącu, nawet szybko, wiadomo nic od razu się nie zrobi. A co jak to się bierze? tak w kontekście systematyczności pytam.


Po miesiącu zaczyna się odczuwać różnicę jakąś, takie konkretne efekty są po pełnej kuracji - mniej włosów wypada, a te które są pozostają mocniejsze, grubsze, odczuwalnie bardziej witalne. Fajnie, że się zdecydowałeś. Daj znać jak efekty za jakiś czas. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 1:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wzmocnienie włosów to ja kiedyś brałam Oeparol Prime Oil w kapsułkach. Przy czym nie tyle co mi wypadały. Chciałam poprawić i wzmocnić końcówki, które były bardzo suche.

W przypadku wypadania włosów problemem często są hormony i genetyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że dużo mają w tej kwestii do powiedzenia hormony i geny, nawet nie wiedziałam że oeparol ma coś takiego, ja brałam ich suplement nawłosy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KapitanAlfa napisał:
A te ampułki od vichy to można dostać w aptece? potrzebna jest na to recepta?


Miałam to, i to 3 serie, nic mi nie pomoglo. Kupowałam w aptekach internetowych, bo bylo duzo taniej. Szkoda na to pieniedzy. Pozniej belissa przez rok czasu, efektow nei widzialam, teraz VITAPIL i efekt widze, moze nie taki jak bym chciala, ale nie swita mi lysina. Ogolnie mam bardzo miekkie wlosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetaaa_ napisał:
Zgadzam się, że dużo mają w tej kwestii do powiedzenia hormony i geny, nawet nie wiedziałam że oeparol ma coś takiego, ja brałam ich suplement nawłosy


masz na myśli te z kwasami omega-6 i olejem z wiesiołka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny powiedzcie jak długo brałyście ten suplement oeparol zanim zauważyłyście pierwsze efekty? po ciąży strasznie poleciały mi włosy, mam teraz rzadkie i ciągle mi wypadają, szukam jakiegoś dobrego suplementu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dżoana86



Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 22, 2016 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wzmocnienie włosów znaczący wpływ ma dieta. Ja odkąd zmieniłam swoje nawyki żywieniowe mam włosy w dużo lepszej kondycji. Jako przekąskę zaczęłam jeść orzech i nasiona (słonecznik, dynia), dodatkowo wprowadziłam do diety oleje z zimnego tłoczenia...naprawdę niewielka zmiana jedzenia i widać efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ropuszka30



Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja uważam, że jakieś płukanki z ziół i wcierki powinny pomóc Smile warto zacząć od naturalnych metod a później dopiero zaczać ewentualnie stosować coś profesjonalnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
danka15



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto dodać że stosując suplementy należy czekam około 2 miesięcy na efekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group