Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzmocnienie włosów

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 1:36 pm    Temat postu: Wzmocnienie włosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym jakoś wzmocnić swoje włosy, u lekarza nie byłem bo to nie jest jakiś straszny problem, ale byłoby fajnie mieć w lepszej kondycji. ktoś coś doradzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy coś stosowałaś do tej pory na wzmocnienie? mnie po ciąży strasznie pogorszyły się włosy, stosowałam szmpony, odzywki, nawet suplementy i nic nie pomogło, ale w aptece farmaceutka poleciła mi ampułki na wzmocnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja też używam szamponów, nie daje to efektu, którego się spodziewam - powiem szczerze. Ampułek nie brałem, jakie ci doradziła? Może mi pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cynk bodaj wzmacnia włosy. Tak pisza na wikipedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój facet ma ampułki Dercos AMINEXIL PRO. Może to o takie chodzi? Trzeba o nie pytać w aptece, bo to vichy, ale z własnego podwórka mogę powiedzieć, że po miesiącu widać było już pierwsze efekty. Tylko trzeba pilnować systematyczności, żeby podziałało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A firmę znam, moja dziewczyna ma z niej kosmetyki. Mówisz, ze efekty po miesiącu, nawet szybko, wiadomo nic od razu się nie zrobi. A co jak to się bierze? tak w kontekście systematyczności pytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znam firmę Vichy od dłuższego czasu korzystam z ich kosmetyków i jestem bardzo zadowolona z jakości ich działania. Dlatego wcale nie obawiałabym się o zakup tych ampułek , bo moje włosy naprawdę potrzebują pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A te ampułki od vichy to można dostać w aptece? potrzebna jest na to recepta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

vichy chyba ogólnie jest dostępne tylko w aptekach.
Ale raczej bez recepty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie potrzebujesz recepty, jedyny problrm jest tylko taki, że w ogóle kosmetyki vichy są dostęne tylko w aptekach, więc w dużych miastach nie ma problemu z dostępem, problem może się pojawić w małych miasteczkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group