Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka na twarzy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MOzliwe ze to jest jakas reakcja alergiczna na to.
Proponuje odstawic na jakis czas te produkty i poczekac na efekt.Jesli wysypka zniknie prawdopodobnie jest to jakas reakcja alergiczna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nanou



Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam żelu 3 w 1 czysta skóra garniera i po około 2tygodniach używania pojawiła sie czerwona pokrzywka na twarzy, prawie nie widoczna jeśli chodzi o krostki, jedynie wyczuwalna dłonią - szorstka skóra. no i zaczerwienienie. Piję wapno i biorę loratadynę, zobaczymy co będzie.
Czy to możliwe że uczulenie pojawiło się dopiero po 2 tygodniach stosowania tego kosmetyku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszkanowak
Spamer


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tak miałam gdy nakładałam sobie plastry na twarz. Możesz spróbować kupić fiolet i nim obkładać chore miejsca. Mi pomogło, ponieważ zaczęło znikać na drugi dzień. (oczywiście ten fiolet trzeba rozcieńczyć) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group