Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka na twarzy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbinkar



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 9:44 pm    Temat postu: Wysypka na twarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem. poniewaz na twarzy pojawila mi sie wysypka (kaszka). Może jest to spowodowane zmiana kremu?? Mam skóre normalna ale ostatnio kupilam krem do skory mieszanej poniewaz twarz mi sie blyszczala, wiec kupilam garniera z cynkiem matujacego. Od tej pory "wysypalo" mnie na calej twarzy...pojawila sie drobna kaszka...moze jest to spowodowane tym kremem (z tego co wiem nie jestem na nic uczulona). Krem zawiera cynk i glinkę, ostawilam go i uzywam teraz zwyklego nawilzajacego ale nic nie zniknelo...uwazam ze nie musze isc do lekarza poniewaz nidgy nie mialam takich problemow zawsze moja skora byla gladka wrecz idelalne. Czy to moze byc spowodowane tym kremem? Musze w koncu czegos uzywac zeby skora sie nie blyszczala, a tu taka reakcja??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich ktorzy miele badz beda mieli podobny problem. Pilam wapno i to mi pomoglo, okazalo sie ze rzeczywiscie to od tego kremu (moje 2 kolezakni mialy po tym samym kremie to samo), wiec nie radze go kupowac!! Ale jesli juz sie tak zdazy to wapno pomaga, no i odstawienie kremu!
Balbinkar
Powrót do góry
Marcyska



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 7:59 pm    Temat postu: Wysypka po GarnierKu ;/; niCe :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ja mam to samo 2 dni temu kupilam sobie zelu do mycia twarzy z garniera ... ;/ i doslownie mam na policzkach wysypke, jakby potowki, cos w rodzaju kaszki i poprostu nie wiem Neutral.... bylam dzis w aptece i kupilam wode termalna z Vivhy i wapno no zoabcyzmy co to bedzie ale poprostu maskra ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widocznie Garnier ma cos w sobie uczulajacego Rolling Eyes ja tam nie stosuje kremow,ale dobrze wiedziec co kupowac Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sheep18



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kielce
PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 2:52 pm    Temat postu: nie dla garniera!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłam tonik, ten niebieski...yh...mam te cholerne biale krostki, jakas kaszka, i nie moge sie tego pozbyc...pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie kupujcie kremow, tonikow, peelingow ani zeli do mycia twarzy z garniera z seri czysta skora!! Tych antybakteryjnych i z cynkiem Rolling Eyes One wlasnie powoduja wypryski i inne nie fajne "atrakcje" na skorze. Ja i moje kolezanki przekonalysmy sie o tym na wlasnej skorze... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika a wiesz ze ja własnie skusiłam sie na Garnier czysta skora..mam zel oczyszczajacy z cynkiem..stosuje juz ok.2 tyg i nie mam ani krost,pryszczy olbrzymow ani bialych plamek. czysciutko...z tego co zauwazylam to mam alergie na prawie wszystko a tu nic Smile jakos mi sie podoba.
Ale polecam rowniez z Lorea'la Smile tez oczysza i odblokowuje pory.
To zalezy od rodzaju skory. mi pasuje jak narazie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widocznie kazda skora reaguje inaczej Smile W moim przypadku niestety bylo masakrycznie Rolling Eyes naprawde nasilal tradzik choc ja nigdy nie mialam jakichs strasznych problemow z nim, owszem byl ale jakos nie odczowalam go za bardzo i nie przeszkadzal mi w zyciu Wink
A nie ktore moje kolazanki to naprawde mialy przez to schizy Rolling Eyes Nie ktore potrafily kilka dni nie wychodzic z domu bo je obsypalo Rolling Eyes Ale uwarzam ze to akurat przesada..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia8282



Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem z "kaszka" juz od kilku lat poczatkowo mialam tego malo. Myslalam ze pozbede sie tego wyciskajac...ale niestety skutki byly odwrotne. teraz mam tego jeszcze wiecej. cala twarz jest pokryta ta kaszka. nigdy nie zmienialm kremu uzywam juz od wielu lat tego samego dlatego nie wiem od czego to sie wzielo bylam juz wele razy u dermatologa baralam wiele antybiotykow, masci i jest tego coraz wiecej... nie wiem juz co robic... wiem ze kazda skora jest inna i inaczej reaguje na rozne kosmetyki i lekarstwa ale musze czegos sprobowac a nie mam juz pomyslow Smile czekam na rady Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julitka6



Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

używam kremu Garniera Czyta Skóra Krem nawilżający, długotrwały efekt matujący uraz pilingu z tej samej firmy 3 w 1. używam tych produktów przez ponad miesiąc i pojawiła mi się kaszka szczególnie wokoło oczu czy to możliwe, że spowodowane jest to tymi właśnie produktami?! pije wapno ale skóra jest bardzo wysuszona i wolno znikają krostki... Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group