Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka na dłoniach

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka208



Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 10:22 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rowniez mam podobne objawy i mam do dzis od kilku lat ni cholery nie moge sie wyleczyc 5 lat temu mialam dłonie ktore wygladały strasznie rany czerwone krew ropa strasznie swedziało poszłam do dermatologa powiedział ze to grzyb przepisal tabletki za 90zł i objawy jakby ustapiły mniej swedziało ale nadal to mam byłam nie dawno u dermatologa powiedziala inna zas kobieta ze to egzema w co szczerze watpie;/ teraz mam tak ze jakos tak na wiosne wychodzi mi to na dłoniach juz tak nie swedzi jak tak sie przyjrzec to w tcyh pecherzykach są czarne dziurki jakby grzybnia tak sobie to tłumacze:D nadal swedzi ale juz nie tak bardzo nie drapie tego keidys skora odchodziła mi płatami z ran dzis mam to samo ale jakby zaleczone tez mam pecherzyki z ropą a co dziwne i moze ktos mi wytłumaczy gdy kroje ogorki kiszone czy pomidory to wtedy

Dodano po 3 minutach:

to wtedy tak jakby dłonie reaguja na kwas bo momentalnie miedzy palcami mam czerwone i wielkie pecherze sie robia i swedza strasznie ale to tylko taka reakcja z kwasem jak umyje i przestane drapac to mi schodzi;/ mam masci rozne ale 5 lat temu uzywałam lorinden c on jest na recepte musze znowu to kupic polecam bo dzieki neij nei swedzi a jak ktos ma rane czy strupki to one odpadaja i estetycznie wyglada dłon lepiej chodz troszke barwi sie na zolto w smarowanych miejscach nie wiem co mi jest rozni lekarze rozne opinie;/ tak samo moje dziekco wokol paznokci ma zadziory i drapie je do krwi dermatolog stwierdziłą ze to atopowe zapalenie skory ja nie wiem kto jej dał prace jak to całkiem inaczej wyglada;/ jedynie chyba do prywatnego trzeba isc ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group