Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka na dłoniach

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 5:51 pm    Temat postu: Wysypka na dłoniach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu zuwazułem jakieś malutkie bąble na dłoniach. Było ich nei wiele. Do dziś bardzo się rozniosły i mam je już na całych dłoniach (szczegolnie palce). Małe przeźroczyste z jakimś płynem w środku. Czy ktoś wie co to możę być ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikt nie odpowie ?
Powrót do góry
anula32
Gość









PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikt nie odpowie ze 100% pewnością, trudno być lekarzem nie widząc pacjenta, ale wydaję mi się że jest to pokrzywka spowodowana "uczuleniem na słońce". Proponuję krem z filtrem 80 (są takie dla dzieci) no i oczywiście wapno. Ale mimo wszystko proponuję wizytę u dermatologa, do którego można się dostać bez skierowania od lekarza pierwszego kontaktu

acha, zapomniałam dodaść, że nie jestem lekarzem, ale tez coś takiego mam, dlatego wakacje spędzam w domu lub w całkowitym cieniu, bo swędzenie jest okropne Confused
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei też mam problem, nieco inny... mam około 5 malutkich krostek(których nie da się wycisnąć), sa one na zgięciach w łokciu i na nadgrastku(na żyłach). swędza bardzo.sa dokładnie w tych samych miejscach na dwóch rękach. czy to sa objawy jakiejś alergii?wizytę u dermatologa juz mam zapisaną, tylko dopiero na koniec lipca Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdyby to było uczulenie na słońce to myśle że miałbym to na całym ciele. Mam tylko na dłoniach, siedze w domu a mimo to roznosi się.
Bardziej bym stawiał że złapałem jakąś grzbice ale się nie znam Rolling Eyes
Używam Clotrimazolu...moze coś da. Nie wiem co więcje moge zrobić.
A do dermatologa ide za tydzien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I wcale mnie to nie swędzi ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Canon



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle że może to być grzybica rąk, albo egzema.Ja mam podobny problem:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tatanca
Gość









PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem na ile moge Wam pomoc, ale ja tez mam takie objawy i dzis rano znalazlam to forum

http://www.atopowe-zapalenie.pl/forum/index.php

Poczytajcie, idzcie do lekarza, mam nadzieje ze wykluczy mozliwosc wystapienia u Was AZS

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
zalamana2



Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 10:24 pm    Temat postu: Re: Wysypka na dłoniach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem..
Od siedmiu lat lecze chorobe skórna na dłoniach, stwierdzono wszystko od uczuleń,egzem po ....oprócz grzybicy!W czasie wizyty u lekarza przypomniałam sobie że dawno temu spotkałam sie z koleżanka która miała taka chorobe twierdziła ze ma uczulenie wygladała jak moja, którą dostałam po jej wizycie(drobniutkie swedzące pęcherzyki miedzy palcami dłoni -liczne z których po rozdrapaniu sączyła się lepka wydzielina,to swędzenie jest nie do wytrzymania!!!!Więc wspomniałam o tym lekarzowi i o dziwo usłyszałam że jak jestem lekarzem to powinnam sama sie leczyć!Czym to wyleczyc!!!!Miałam mase maści,kremów a ostatnio Elocom-pomaga na krótki okres,po czym wszystko wraca.Tłustych masci nie mogę używać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zalamana2



Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 9:44 pm    Temat postu: witam myślę że u mnie jest to samo... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Canon napisał:
Myśle że może to być grzybica rąk, albo egzema.Ja mam podobny problem:/
........Myślę że mam to samoOd siedmiu lat lecze chorobe skórna na dłoniach, stwierdzono wszystko od egzemy po ....oprócz grzybicy!W czasie wizyty u lekarza przypomniałam sobie że dawno temu spotkałam sie z koleżanka która miała taka chorobe twierdziła ze ma uczulenie wygladała jak moja, którą dostałam po jej wizycie(drobniutkie swedzące pęcherzyki miedzy palcami dłoni -liczne z których po rozdrapaniu sączyła się lepka wydzielina,to swędzenie jest nie do wytrzymania!!!!Więc wspomniałam o tym lekarzowi i o dziwo usłyszałam że jak jestem lekarzem to powinnam sama sie leczyć!Czym to wyleczyc!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group