Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wypadające włosy...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulaim



Dołączył: 26 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariu



Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdemu człowiekowi codzienne wypada około 150-200 włosów, w zależności od tego, jak są gęste i mocne. To naturalna kolej rzeczy i nie da się całkowicie uniknąć ich utraty. Jednak w tak nadmiernej ilości jest już sygnałem, że coś nie tak może być z gospodarką hormonalną, niedoborem ważnych witamin (biotyna, żelazo, cynk to tylko niektóre), wilgotność i zmiany temperatur powietrza, stres i dieta. Trzeba po kolei sprawdzać te przyczyny, żeby odkryć źródło, a w międzyczasie najlepiej wspierać włosy odżywkami, siemieniem lnianym i suplementem na ich wzmocnienie. Jeżeli zmiany w źródłach tych przyczyn nic nie wykażą, dopiero wtedy radziłabym wybrać się do lekarza, najlepiej dermatologa lub trychologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdemu wypadają włosy, jednak są czynniki, które mogą to wypadanie zwiększyć:
stres
nieodpowiednia dieta i niedostarczanie organizmowi wszystkich potrzebnych witamin i mikroelementów
ciąża i karmienie piersią
nieodpowiednia pielęgnacja
hormony
genetyka

Jeśli nie pomoże zredukowanie powyższych czynników, dobrze jest zastanowić sie nad przeszczepem włosów.
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/przeszczep-wlosow-metoda-fue/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Annaa23



Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również miałam problem z wypadającymi włosami. Wiele razy próbowałam różnych szamponów oraz odżywek ale nie było to wcale skuteczne. Przeszłam zabieg dermapen w klinice https://www.beautyaddress.pl/, który naprawdę mi pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas łysienia androgenowego, duży wpływ na nasz organizm ma dieta i przyjmowane suplementy, witaminy. Takich rzeczy absolutnie nie powinno się bagatelizować. Od siebie z pewnością mogę wam polecić takie artykuły jak https://piotrturkowski.pl/lysienie-androgenowe-leczenie-dieta-witaminy/ , gdzie znajdziecie wiele ciekawych porad i informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może warto poważnie pomyśleć o zakupie suplementów? Mam na myśli oczywiście produkty całkowicie naturalne. Zajrzyj na stronę https://www.laventi.pl/, gdzie znajdziesz bardzo duży ich wybór. Na pewno coś dla siebie wybierzesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 1:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wykluczyłam u siebie problem z hormonami, więc szukam rozwiązania przyczyny wypadających włosów, widocznie organizm potrzebuje jakiegoś składnika. Kupiłam Vitapil w tabletkach, bo skład ma kompleksowy - w przeciwieństwie do innych tego typu preparatów i nie ukrywam, że wiążę z nim spore nadzieje. Któraś z Was używa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 5:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję Vitapil i całkiem niezle efekty przynosi. Tyle że mam tabletki i lotion. Zrobilam sobie takie combo, bo niestety moje włosy były w kiepskim stanie, wypadały i były cienke i łamliwe. Pierwszy miesiąc już przystopowal wypadanie, co było dla mnie mega sukcesem. Ty jak długo stosujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można zacząć od skrzypu https://www.doz.pl/apteka/p130441-DOZ_PRODUCT_Skrzyp_Total_Repair_kapsulki_zelatynowe_60_szt. jest znany ze swoich właściwości, wzmacnia włosy, zmniejza wypadanie ale na pewno przynajmniej przez miesiąc, dwa trzeba stosować żeby to podziałało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group