Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wypadające włosy...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 11:44 am    Temat postu: wypadające włosy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coś dziwnego się zdarzyło, od jakiegoś tygodnia zaczęły mi wypadać włosy w przerażających ilościach Sad dodam że nic nadzwyczajnego się ze mną nie dzieje, czuję się normalnie jak zawsze, mogę jeszcze powiedzieć że mniej więcej zaczęło się po skończonej miesiączce która wystąpiła w terminie i przebiegła normalnie, szamponu nie zmieniałam jak również nawyków związanych z pielęgnacją włosów i skóry głowy, u fryzjera byłam ostatnio na początku czerwca i tylko obcinałam włosy, nie farbowałam. czy ktoś może domyśla się co jest powodem tego wypadania włosów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ,mi włosy tagże wypadały garściani a najbardziej podczas mycia ale to nic takiego w porównaniu z tym co działo się póżniej!!!w pażdżierniku ubiegłego roku koleżanka zauważyła u mnie na głowie wielka łysą plame o średnicy ok 15cm!!!poszłam do dermatologa i powiedziała że to na tle nerwowym przepisała mi leki niestety nie pomogły po 3 mies poszłam do innego dermatologa w innym mieście przepisała mi inne leki i powiedziała że to sie nazywa łysienie plackowate!i robi się to z wielu przyczyn nie koniecznie z niewów Exclamation na szczęście te leki mi pomogły ale trwało to bardzo długo zanim włosy żaczeły mi odrastać,dopiero teraz moge sie normalnie uczesać nie spinając grzywki do góry tak by plamy nie było widać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ojej ale jak to możliwe? dlaczego? ja nie chcę wyłysieć ;( w październiku idę na wesele jak ja będę wyglądać... niestety do lekarza nie mogę iść bo jestem aktualnie za granicą a wracam dopiero we wrześniu ;( boję się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ze mi tak sie stało to ni nie znaczyże tobie też tak się stanie spokojnie Smile tikup sobie jakiś dobry szampon i tabletki na wzmocnienie włosów ja brałam i nie wypadały a to łysienie to już był inny problem niestety Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znaczy że niestety będę musiała i tak poczekać na wrzesień i jak nie przejdzie to iść do lekarza... jestem na jakiejś kompletnej wiosce za granicą i raczej nie mam możliwości wybrać się tutaj do apteki. dzięki za odpowiedź, a może ktoś inny ma pomysł co się mogło zdarzyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie możesz przez internet zamówić sobie jakiegoś suplementu diety? Może dzięki takim tabletkom włosy wzmocnią się i nie będą już aż tak wypadać.
Mogę Ci polecić [reklama] do kupienia w większości aptek internetowych i nie kosztuje dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arlet



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ze swiata
PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze jakis szampon, albo dieta. nie schudlas ostatnio? na pewno na wiosne sporo wlosow wypada naturalnie. ale moze teraz brakuje ci jakis witamin. kup sobie skrzyp, moze pomoze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Niunia291



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a też miałam problem z wypadającymi włosami prawdopodobnie na skutek niedoboru zelaza. Na szczescie już uporałam się z tym problemem, ale było zle. Na poczatku nie wiedzialam dlaczego wypadają, a potem zauwazylam inne objawy, no i po nitce do klębka, ze to niedobor zelaza. Zaczelam wtedy uzupalniac niedobor- pilam floradix- polecila mi go kolezanka z pracy, i faktycznie dziala! Wlosy juz mi nie wypadają i samopoczucie lepsze. Dodam, ze do tego niedoboru doszlo jeszcze przemęczenie (za duzo pracuję, ale niestety trzeba) i dlatego wlosy wypadaly. Takze to prawda, ze jak sie jest przemeczonym i z niedoboru witamin wypadaja wlosy.Moze u Ciebie jest podobnie, zrob najpierw badanie krwi, potem bedziesz wiedziec czego Ci brakuje, a moze masz czegos nadmiar. POza tym moze to byc wina stresu lub przemeczenia albo pory roku, albo jakas chproba dermatologiczna. Zacznij dzialac (badania +wizyta u dermatologa), a na te wszystkie drogie specyfiki to nie licz... trzeba znależć przyczyne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kriskana



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak miałam problem z rzadkimi i wypadającymi włosami, i nic nie pomagało postanowiłam je po prostu zagęścić mikrowłóknami. Efekt był super i w dodatku od razu. Później jak już doszłam do przyczyny po prostu zaczęłam się leczyć, plus mikrowłókien przy zagęszczaniu jest taki, że nie niszczą włosów i można je bezpiecznie stosować! [zakaz umieszczania linków na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za suplementami diety,a niestety od czasu do czasu i ja mam problem z wypadaniem, staram się odżywiać zdrowo,ale stres i praca też robią swoje. Znacie może jakieś diety wspomagające porost pięknych włosów i zahamowanie wypadania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group