Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypadają mi włosy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Affinka



Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie notorycznie wypadały włosy. Zaczęłam pić drożdże rozpuszczone w wodzie. Nie jest to przyjemne i ma się na początku wzdęcia, ale potem jest efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie przepadam za smakiem drożdży :/ chyba że w drożdżówce Wink a już te wzdęcia to w ogóle mnie nie przekonują, wolę brać oeparol piękne włosy, niedawno kupiłam nowe opakowanie, było w pakiecie z kremem do rąk, przyda się na zimę, bo zawsze mam wtedy przeuszona skóre dłoni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesinmas



Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy jak bardzo wypadają. Normalną rzeczą jest, ze trochę wypada, więc nie ma co panikować za bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Weronikatym



Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybierz się na pełne badania krwi i idz z wynikami do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
foxi



Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 9:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam trochę problemów z włosami.Bardzo muszę uważać jakich szamponów używać.Lekarz powiedział mi by były to szampony i inne kosmetyki, odżywki naturalne.Właśnie na warsztatpiekna.pl znalazłam coś dl siebie - tzn. dla włosów i dla skóry. pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj jakiś suplementów, ale ich działanie zobaczysz dopiero za 3 miesiące mniej więcej. Najlepiej to idz do dobrego dermatologa on znajdzie przyczynę tego wypadania włosów. Da leki jak trzeba będzie. Poszukaj na ranking.abcZdrowie.pl tam prywatnie można się umówić przez strone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowela



Dołączył: 31 Maj 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kondycja moich włosów jest tak dziwaczna, że chyba nie będę mieć wyjścia i będę zmuszona iść do trychologa. Zawsze wydawało mi się, że włosy wypadają mi dlatego, że są ciężkie i gęste, ale problem się nie skończył po ścięciu włosów na bardzo krótkie, nadal wypadają mi garściami. Ukróciłam ilość cukru w diecie, zwiększyłam pielęgnację, ale wciąż dużo ich wypada. Trzeba w końcu coś z tym zrobić, bo nie może tak dłużej być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fakt - akurat skóra głowy jest dosyć wymagająca i bardzo kapryśna. Czasami drobne zmiany hormonalne moga wlasnie miec taki rezultat. Kochana pomysl o mezoterapii. Zobacz z tego co pisza tutaj na stronce Doktora Konrada Lewandowskiego http://drkonradlewandowski.pl/mezoterapia/ to jedna z lepszych metod - najczęściej stosowana i chyba o najszybszym efekcie. A jednak tutaj tempo działania ma znaczenie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papajamaja



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 5:03 pm    Temat postu: Tarczyca? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić swoją tarczycę, bo objawy mogą na nią wskazywać, polecam zrobic sobie pełen pakiet na niedoczynnosc i hashimoto Dobrze byłoby znaleźć dobrego endokrynologa, https://ranking.abczdrowie.pl/s/endokrynolog tutaj można paru ciekawych znaleźć. Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może byc wiele powodów wypadania włosów"
stres
nieodpowiednia dieta
hormony
brak odpowiednich witamin i minerałów
Ewentualnie nieodpowiednia pielęgnacja ( w tym jednak przypadku dochodzi do łamania włosów a nie wypadania ich z cebulkami)

Proponowałabym zastanowić sie nad zabiegiem mezoterapii. Zabieg potrafi dobrze odżywić cebulki oraz skutecznie zahamować wypadanie włosów. https://beautytower.pl/blog/na-czym-polega-mezoterapia-iglowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group