Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypadają mi włosy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Affinka

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie notorycznie wypadały włosy. Zaczęłam pić drożdże rozpuszczone w wodzie. Nie jest to przyjemne i ma się na początku wzdęcia, ale potem jest efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie przepadam za smakiem drożdży :/ chyba że w drożdżówce Wink a już te wzdęcia to w ogóle mnie nie przekonują, wolę brać oeparol piękne włosy, niedawno kupiłam nowe opakowanie, było w pakiecie z kremem do rąk, przyda się na zimę, bo zawsze mam wtedy przeuszona skóre dłoni
Powrót do góry
lesinmas

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy jak bardzo wypadają. Normalną rzeczą jest, ze trochę wypada, więc nie ma co panikować za bardzo.
Powrót do góry
Weronikatym

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybierz się na pełne badania krwi i idz z wynikami do lekarza
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2