Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyciek z brodawki

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaneta88



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 10:13 pm    Temat postu: Wyciek z brodawki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem... kiedy chlopak dotyka moich piersi a pozniej brodawek przez dluzszy czas, to pozniej wycieka z nich jakis plyn, cos jakby ropa... Sad moglby mi ktos napisac czy tez mial taka sytuacje, czy to jest poprostu wrazliwosc brodawek na zbyt mocne i dlugie dotykanie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to objaw ciazy albo problemu chormonalne... radzilabym przejsc sie do ginekologa i to szybko Smile bo nie sadze zeby to bylo przez pieszczoty... pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta88



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciaza to raczej odpada, chyba naprawde lekarz jedyne wyjscie, zeby tylko sie nie okazalo ze jestem na cos chora Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie... mysle ze to zabuzenia hormonalne ale da sie to leczyc Smile idz do lekarza im szybciej tym lepiej, a dlugo juz tak masz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka a czy moze to byc jakis rodzaj stanu zapalnego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta88



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... tak ok 2 tyg, ja to oczywiscie myslalam ze samo przejdzie jak zawsze, bo do lekarzy raczej nie chodze chyba ze juz naprawde sama nie umiem sobie poradzic, no ale teraz niestety samo nie przejdzie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak moze to byc tez jakis stan zapalny... sama tego nie wyleczysz , idz do lekarza Smile
i jakbys mogla to napisz tutaj co ci powiedzial Smile pzodrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta88



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie napisze Smile tylko dopiero w pt ide sie zapisac, wiec jeszcze musze odczekac swoje zanim mnie przyjmie Sad trzymajcie kciuki zeby to nie bylo cos powaznego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oki bede trzymac kciuki Smile ale poradzilabym ci jezeli oczywiscie jest taka mozliwosc to isc prywatnie bo im szybciej tym lepiej a na wizyte nieprywatna mozesz dluuuugo czekac ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta88



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okolo tyg sie czeka wiec w nas powinnam sie dostac, ale tez jest problem bo ja dlugo w szkole siedze i jeszcze tyle mam pracy bo klasa maturalna Confused ale zobaczymy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group