Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyciek z brodawki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny przypominam że do rozmów na temat sówaczków czy tematów nie dotyczących wyżej założonego służy dział "o forum" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe sorki zapedzilysmy sie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka jaka Ty marda ulalalala Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta88



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tak sobie teraz pomyslalam.... bo ja chodze na solarium i opalam sie bez stanika moze to od tego te brodawki takie delikatne mi sie zrobily przez te promienie?? bo ja juz naprawde nie wiem Sad a do ginekologa to narazie nie pojde, moze za tydz dopiero Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 1:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od solarium? nie slyszalam Smile ale do tego gina to idz bo to nie sa zarty , to nie jest normalne zeby "cos wyciekalo" z sutkow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta88



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nic nie wiadomo Razz ide w nast tyg do ginekologa i jeszcze do dermatologa bo mi plamy takie rozowe wyskoczyly na twarzy i jeszcze wokol ust mi skora schodzi ciagle i tez mam takie rozowe :/ jak sie wali to wszystko naraz :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta88



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie wrocilam od pani ginekolog i powiedziala ze to nic nie jest ten wyciek poprostu zeby mnie chlopak tak nie dotykal mocno Razz i jestem zdrowa jak rybka SmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to dobrze ze wszystko jest oki Smile ale do lekarza trzeba chodzic jak cos podejzewamy Smile
a co do tych mocnych pieszczot to moj mezczyzna tez mocno piesci moj biust, ja to lubie on tez ale nie takz ebym jeczala z bolu hehe... Wink i nic mi sie takiego nie przydazylo jak tobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koniu71



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 10:12 pm    Temat postu: wyciek z sutków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. Od pewnego czasu zauwazylem ,ze moje sutki jakby podeszly "woda", myslalem ze to zaczatki ginekomastii ale nie wyczuwalem tkanki gruczolowej ani guzkow pod sutkami, nastepnym moim podejrzeniem byla lipomastia co jednak tez jest malo prawdopodobne gdyz w ostatnim czasie po przycisnieciu jednego z sutkow wydobyl sie z niego jakis plyn, nie z centralnej czesci sutka ale na tych wypustkach wokol niego...co to moze byc i do jakiego lekarza sie z tym udac??? Bylem ok 3 miesiecy temu u endokrynologa i wszystkie hormony sa w normie...prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prolaktyna też w normie?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group