Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wstydliwy problem ...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 3:09 pm    Temat postu: Wstydliwy problem ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostalam okresu, w ten sam dzien chclopak piescil moja pochwe wkladal palec i pieszoty byly dosyc.. mocne. Dzis w nocy wstalam siusiu, odybylo sie to tak : na poczatku sikalam normalnie, natomist po 2 sekundach bezbolesnego sikania rozwinal sie okropny bol, tak jakby zaciskaly mi sie same miesnie albo jka by mocz dostal sie tam gdzie nie trzea.... To raczej nie bylo pieczenie. Pozniej mocz mi juz nie szedl mimo ze czulam ze jesszcze musze sikac. Ta sytuacja sie powtarza za kazdym razem gdy ide do ubikacji. Nie wiem co zrobic:| Jestem przeziebina wiec narazie do lekarza nie pojde, co moge zrobic ? Prosze o szybko pomoc Sad
Powrót do góry
Olga
Gość









PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze masz przeziębiony pęcherz moczowy
Wystarczą tabletki przepisane przez lekarza
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/bol-cewki-moczowej-podczas-sikania-vt713.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group