Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze w uczeniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 8:20 pm    Temat postu: Wspomagacze w uczeniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako że muszę teraz duzo rzezy wkuc do głowy... kupiłam sobie specyfik zwany plusssz active koncentracja ale zastanawiam sie na ile to faktycznie dziala a na ile to psychika?! Co moge jeszcze stosowac? Troche malo czasu bo zostaly mi trsozke ponad 2 tygodnie do nauczenia sie tego... myslicie ze to pomoze cokolwiek.
Dodam tylko ze mam spore problemu z uczeniem sie na pamiec, zawsze mialam... mam umysl malo humanistyczny i nie ma nic gorszego dla mnie jak kucie na pamiec czegokolwiek... a niestety to musze wykuc nie ma rady Sad Poradzcie cos
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprawdź co jest w składnikach- może pomoże Ci dodatkowo magnez. koleżanka też brała Lecytynę w tabletkach- jej podobno pomogła Smile
możesz też spróbować tabletek Sesja.
ja nigdy niczego nie brałam także nie wiem co działa Smile

poza tym najlepiej uczyć się w godzinach dla siebie odpowiednich. dla niektórych jest to poranek, innym łatwiej przychodzi nauka wieczorem lub koło północy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Glownie tam sa jakies witaminy Magnez i kofeina...
To niby ma pomoc... moze sporoj ejeszcze z ta lecytyna
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/sesja-vt10119.html
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odradzam wlewanie w siebie napojów typu redbull - bez dodatkowego wysiłku niszą nam tylko organizm. Magnez, lecytyna jak najbardziej usprawnia myślenie. U mnie jednak najlepiej sprawdzał się spacer i odpowiednie przerwy w nauce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 2:18 pm    Temat postu: Wspomagacze w uczeniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie juz po nauce, w koncu te 2 tygodnie dawno temu minely, ale ja jak pamietam to wspomagalam sie witaminkami rozpuszczalnymi i dzialalo, a do tego sporo zielonej herbaty z cytryna i miodem, no i od czasu do czasu kawa z mlekiem, i najwazniejsze, nei wiem dlaczego, ale musialam do nauki miec miske czegos do przegryzaienia, wtedy taka nauka przynosila jakies rezultaty Smile, w tym roku moj brat mial pierwsza sesje i kupilam mu multitabs activ power, podobno calkiem niezle smakuje, a on do tego stosuje co jakis czas krotki spacer, mowi, ze wtedy odswieza mu to umysl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daria69



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 10:46 am    Temat postu: co na to pani psycholog - ostatnio bylam na takim spotkaniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mózg pracuje na tlenie i cukrach, dlatego warto przed egzaminem rano zrobic sobie nawet 5 minutowe bieganie i zjesc jakies cukry proste - np wingorna, rodzynki warto miec w kieszeni.
podobnie jak sie uczysz - wietrz pomieszczenie, nie głodz sie i nie odchudzaj w tym czasie.
i warto pomyslec o kwasach omega - mozg sie z nich sklada, wiec pijmy tran kochani Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze, ze znalazlas dla siebie sposob Very Happy , kazda metoda dobra, byleby bylaby skuteczna Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ginngersa



Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 7:55 pm    Temat postu: Re: co na to pani psycholog - ostatnio bylam na takim spotka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daria69 napisał:
mózg pracuje na tlenie i cukrach, dlatego warto przed egzaminem rano zrobic sobie nawet 5 minutowe bieganie i zjesc jakies cukry proste - np wingorna, rodzynki warto miec w kieszeni.
podobnie jak sie uczysz - wietrz pomieszczenie, nie głodz sie i nie odchudzaj w tym czasie.
i warto pomyslec o kwasach omega - mozg sie z nich sklada, wiec pijmy tran kochani Wink

racja z tymi omega 3 bo odkąd biorę multi tabs omega 3 complex to zauważyłam znaczną zmianę na lepsze w moich chwiejnych nastrojach tzw. fochach! jak to moje kochanie mówi Smile nie popadam już w "skrajności" no i musze przyznać ,że na PMS jest super jeśli chodzi o psychikę. Ostatnio gdzieś na necie wyczytałam ,że właśnie omega 3 zapobiega depresji, więc mam zamiar zażywać jak najdłużej żeby na stare lata być w "normie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm a jak dlugo bierzesz te multitabsy, ciekawa jestem po jakim czasie stwierdzilas, ze naprawde pomagaja Smile. Ja z tych witamin znam troche inne preparaty, zreszta pisalam o tym wyzej. Wydaje mi sie, ze zmiany nastroju zdecydowanie maja podloze hormonalne, a depresja spowodowana jest brakiem slonca. Tak sobei mysle, ze jak pojawi sie wiosna, to znikna wszystkie nasze problemy i male koszmarki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group