Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sesja

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
forumromanum



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 10:49 pm    Temat postu: sesja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć wszystkim. dziwne ale nie znalazłam jeszcze tu wątku a sesji więc zakładam. jak wy sobie pomagacie w nauce? czy lekarze mogliby poradzić jakieś bezpieczne środki na poprawę pamięci i koncentracji? ja próbowałam kiedyś brać jakieś tabletki typu sesja albo bilomax ale nie widziałam efektów to odstawiłam. nawet miałam wrażenie że bardziej senna się po nich robię. teraz czasem pije red bulle ale nie za bardzo je lubię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostu kawa. Uwielbiam kawę! Co z innych rzeczy... na pewno ważna jest organizacja nauki, aby wszystko dobrze rozplanować i zacząć się uczyć odpowiednio wcześnie. No ale rozumiem że nie każdy to potrafi. Ja uwielbiam się uczyć wcześnie rano – nastawiam sobie budzik na 6, szybki zimny prysznic, kawa, lekkie śniadanie i voila! Uwielbiam tę ciszę i spokój kiedy wszyscy jeszcze śpią, mam poczucie że dobrze wykorzystuję czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Forumromanum jak dla mnie to z takich "Wspomagaczy" redbull + systematycznosc w nauce i po sesji Smile Niezawodny sposob Smile Magnes i takie inne preparaty nie dzialaja na mnie zupelnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ściągi Razz
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja z kolei jestem nocnym markiem i wydaje mi się, że mój mózg najlepiej chłonie wiedzę jak już wszyscy pójdą spać.
Studia przeszłam na kawie + red bull + czasami ściągi + LUZ.
Stres osłabia koncentrację na egzaminie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o lol wstawac o 6 zeby sie uczyc? pogielo cie? masakra!!!!!! to moje pierwsza sesja, i rzeczywiście matura przy niej to pryszcz ale wstawaćo 6 nie bede za chiny no way. wole juz do pozna posiedziec. a jak trzeba to i do rana Wink ja przed matura brałam memotropil teraz tez sie przydaje, nie zasypiam i nie przymulam na podrecznikami tylko czytam ile trzeba i jest git. lubie tez jeść czekoladę podczas nauki niepotrzebnie wyczytałam że pomaga bo teraz wcinam bez opamiętania i najmniejszych wyrzutów sumienia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katiuchna



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem was, wiecie? sesja to normalne coś, każdy przez to przechodzi (coś jak trądzik Smile i ja ta mnei widzę potrzeby faszerowania sie jakimiś dennymi prochami, bez przesady, studia nie są tego warte. i prezydentem można być bez wyższego wykształcenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek.Tuszkiewicz



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest wiele środków wspomagających naukę, jak np. lecytyna, chociaż ją nalezy brać kilka miesięcy, albo wspomniany Memotropil, ten działa akurat szybko, faktycznie poprawia zdolność koncentracji uwagi i zapamiętywania na wiele godzin. Na pewno lepsze to niż tzw. dopalacze, piracetam zostaje wydalony z organizmu po około 30 godzinach. Lekarze chętnie przepisują go studentom, bo zwykle sami go stosowali. Pozdrawiam i życzę sukcesów w czasie sesji.

Ostatnio zmieniony przez Marek.Tuszkiewicz dnia Sob Sty 31, 2009 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nudy.... od rana siedzę nad notatkami i umieram... a możecie polecić jakieś tabsy żeby nauka sprawiała przyjemność i choc troche excytowała??? to byłoby coś........ a nie rycie od świtu do nocy......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kadarka jesli studiujesz to co lubisz, co cie interesuje to zwykle uczy sie tego bez problemow tylko z przyjemnoscia a wiedza sama wchodzi do glowy Smile Wiem sama po sobie ze przedmioty ktore mnie interesuja, ktore lubie nie wymagaja odemnie "nauki" przeczytam 2-3 razy i umie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group