Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wizyta u dermatologa.

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze musze zmienic prawie cala liste kosmetykow Confused jedynie zel mam w miare dobry bo ten co Pituszka. A reszta to do bani. Alhyba jednak poztane w f nivea okuie esze komsetw jak bede miec fundusze..poczytalam troszke o kremach matujacych na necie. Kosmetyczka polecila mi rowniez krem matujacy z lopianu. Mowila ze sama go uzywa i ze jest dobry. Musze poprostu przejsc sie do sklepow i popatrzec na cenki Wink
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z tej seri nivea young - kazdy kosmetyk mi odpowiada Smile i nie sa w sumie takie drogie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt sa nawet takie w miare Smile jesli chodzi o cene i wogole. Dlatego mysle ze zaoptarze sie w te co Ty pituszka zel juz mam i mus tez (ten podkald) jeszcze tylko krem i tonik Smile
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie np. nivea young zdecydowanie nie sluzy.
Pamietaj ze nie koniecznie to co dla twarzy twojej kolezanki jest dobre nie koniecznie bedzie dobre i dla ciebie mimo tego ze macie ten sam rodzaj skory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja uzwyam juz do dawna nieva young Razz uzywam zel do twarzy clean deeper i ten podklad w konsystencji musu i sluza mi wysmienicie Smile tylko na poliki musze uzywac inego zelu bo mam tam sucha skore a tak to ok:) jeszcze kupie tonik i ten krem matujacy
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie young baaaaaaaardzo szybko zanieczyszczaja cere.
A co do podkladu to polecam goraca Rimmel podklad w musie, to jest rewelacja, wogole go nie czuc na twarzy, nie zatyka porow (oczywiscie przy stosoniu w rozsadnych ilosciach) dobrze kryje nie doskonalosci, nie pozostawia smug i jest bardzo latwy do aplikacji, naprawde polecam, odkad go kupilam nie kupuje juz zadnych innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm rimmela w musie mówisz:> hehe chyba spróbuję, bo soraya antybakteryjny już mi się nudzi Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na prawde to jest rewelacja. Chyba najlepszy podklad jaki stosowalam a troche juz eksperymentowalam Wink
I cena dosyc mysle przystepna bo regularna to ok 26 zl, a gdy jest promocja (a to sie zdarza dosc czesto szczegolnie w rossmannie) to kosztuje ok 20zl i jest baaaardzo wydajny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczynki powstaje maly offtopic!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group