Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wizyta u dermatologa.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 9:46 pm    Temat postu: wizyta u dermatologa. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otoz mam pytanko odnosnie wizyty u dermatologa. Chcialam pojsc do tego lekarza zeby sprawdzil i powiedzial mi jaki mam typ skory/cery Smile zebym wiedziala dokladnie jak mam o nia dbac, jakie kremy i toniki kupywac..chyba kompletnie sie z tym pogubilam i ostatnio mam wrazenie ze nie za bardzo wiem jak dbac o swoja buzke Sad i teraz moje pytanie: Czy jak pojde do dermatologa to musze czysta skore bez zadnej warstwy kosmtekow tzn bez zadnego make-upu Question i wogole jak on mi to sprawdzi? zrobi jakies badnia, probki itp.. Rolling Eyes jestem ciekawa. Moze ktos juz mial takie badanie i opowie mi albo wie cos na ten temat Smile z gory dzieki za wypowiedzi, pozdrawiam
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pielęgnacją cery zajmuje się kosmetyczka a dermatolog leczeniem schorzeń skóry, włosów, paznokci

kosmetyczka powie "na oko" jaką masz cerę
więc o tapecie zapomnij na ten jeden wypad Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha.. Embarassed kurcze nawet nie pomyslalam o tym Exclamation dzieki za odpowiedz Smile to czyli moge spokojnie isc do kosmetyczki ?Smile
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie, ona Ci doradzi jakich kosmetyków możesz używać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po niedzieli przejde sie kosmetyczki i napisze jak bylo hehe Smile pozdrawiam
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vichy tez chyba 3 razy do roku urzadza taka akcje i tak m.in. mozna dokladnie sprawdzic jaki sie ma rodzaj skory i oni tak potem radza jak o nia dbac jakie kosmetyki stosowac itp. I to jest za darmo, tylko trzeba obczaic kiedy i gdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kosmetyczka jak robila mi zabieg oczyszczajacy to mniej wiecej ocenila moja twarz Smile mam cere mieszana. Na policzkach sucha a na brodzie, nosie i czole tlusta Rolling Eyes i w sumie powiedziala mi tez jakich powinnam uzywac kremow itp. Ale mam pytanie: ma ktos z Was taki typ cery? Jak tak to jak o nia dbacie i jakich kremikow uzywacie lub zeli? bede wdzieczna za odp Smile
Powrót do góry
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam taką i na dodatek naczynkową, więc najgorsze co może być... niestety dobrych kosmetyków nie mam - ciągle próbuję czegoś nowego. dostałam na święta żel do demakijażu i krem rosaliac la-roche - do cery skłonnej do zaczerwienień. ale to stosuje tylko na poliki i nawet pomaga (ale aż boję się sprawdzić, ile kosztował..). no a na strefę T, to czasami robię maseczkę oczyszczającą, stosuję tonik garniera czysta skóra i krem nawilżający też z tej serii. pod makijaż krem nivea soft - innego sobie nie wyobrażam.

w ogóle to muszę się wybrać do dermatologa z tymi moimi rumuńcami :/

jeszcze mam bardzo suchą skórę pod oczami i też nie wiem, czym ją pielęgnować.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mam taki typ cery jak ty pinezka Smile
ja stosuje do mycia twarzy zel-peeling "clean deeper" z nivea young, do tego krem matujacy na czolo,brode i nos tez z nivea young "control shine" a na policzki krem nawilzajacy z Eveline "soft creme"... do tego nie uzywam zadnych podkladow ani nic tylko krem nawilzajacy i lekki podklad w jednym tez z nivea young "be beautiful" - on dopasowuje sie do kazdej karnacji, no i czasem musne sobie kulkami brazujacymi Wink no i do demakijazu uzywam z ziaji plyn do demakijazu uniwersalny - i jestem bardzo zadowolona z efektow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowniez mam taki typ cery Very Happy
I ja do mycia uzywam mydlo regulujace wydzielanie sie sebum firmy la roshe posay (nie wiem czy dobrze napisalam) ale w aptece na pewno babka bedzie wiedziala oco chodzi. Do tego krem matujacy nivea viseage. A do zmywania makijazu (do oczu) plyn z Gerniera natluszczajacy okolice oczu i normalizujacy, a do demakijazu twarzy (choc bardzo rzadko stosuje podklady, pudry itp.) tez z garniera mleczko do demakijazu zdo skory mieszanej. Czasami tez robie sobie maseczki, ale to zazwyczaj chodze na to do kosmetyczki, naklada mi wtedy kilka masek ktore maja na celu normalizowanie wydzielania sebum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group