Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wirus hiv?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli sie zaraziłaś to myśle z od kilku dni do kilku tygodni i test juz wykarze przeciwciała troszeczke czasu ukłądowi inmunologicznemu trzeba dać, wirus hiv jest wybitnie mały wiec w preejakulacie(takie madre słowo ostatnio poznałem,- określające ten przeźroczysty płyn przed wytryskiem)może sie znajdzowac wiec zrób sobie tset po jakimś czasie jeżeli masz obawy..jeżeli miałaś jakies rany w ustach...etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
queenheadlong



Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za pierwszą odpowiedź. Jakiś specjalnych ran s ustach nie miałam, ale wiadomo jak to jest z ustami często jakieś mikroranki.

Ale dalej nie wiem czy szansa w takim przypadku gdy nie doszło do wytrysku nasienia a jedynie mogłam mieć kontakt z tym płynem przed wytryskowym choć nie mam pewności........czy szansa zarażenia się HIV jest duża, średnia, mała????? Piszcie co sądzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szansa jest raczej mała, ale zawsze jest w takich wypadakch niestety należy sie upewnić żeby sie nie ździwić kiedyś w przyszłości i żeby nie stawarzac zagrożenia dla przyszłych partnerów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
queenheadlong



Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok. Dziekuję za odpowiedzi i proszę o odpowiedzi również inne osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leszekpw



Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 9:57 pm    Temat postu: HIV- jak duża szansa zarażenia się w tym wypadku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam pytanie jest bardzo intymne ale dręcza mnie wątpliwości.

Otóż miałem kontakt sexualny z mezczyzna. A mianowicie seks analny bez zabezpieczenia, tzn. weszedł we mnie płytko trzy razy i na tym się skończyło (trwało to jakies kilkanaście sekund).
Dodam, ze nie miał wytrysku spermy ani płynu przedwytryskowego.

Jak duża szansa jest zarażenia się wirusem Hiv jeśli by się trafiło że miał tego wirusa podczas takiego kontaktu.

czy musze czekać aż 3 miesiące żeby zrobić test czy istnieją jakieś wcześniejsze testy?

Dodam ze 10 minut pozniej dokładnie sie umyłem w miejscach intymnych ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.


-----edited by emilka----
nie pisz bezpośrednio dwóch postów pod sobą. jeżeli chcesz coś dodać korzystaj z opcji "zmień"
temat przyłączyłam do pokrewnego problematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na 100% to Ci nie powiem, ale wydaje mi się, że skoro nie było wytrysku i jeżeli nie były to zbyt mocne, silne pchnięcia, to minimalne są szanse na zarażenie. w odbycie bardzo łatwo powstają otarcia i jeżeli dojdzie do takich, to powstaje zagrożenie, wiec sam oceń czy mogło do nich dojśc czy raczej nie.
test dopiero po 3ech miesiącach.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leszekpw



Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć? Będę wdzięczny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jacob



Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 12:46 am    Temat postu: Re: wirus hiv? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lucyna napisał:
Hej, czy ktos moze rozwiac moje watpliwosci.. bardzo niepokoi mnie pewna sprawa, mianowicie..

przypuscmy, ze pani x jest nosicielka wirusa hiv, wita sie z druga pania y, jak to dziewczyna daja sobie buzi na przywitanie... pani y ma popekane usta, np od oblizywania na mrozie Razz wiec pani x taje jej calusa (majac lekko wilgotne usta) teraz nasowa sie wielkie pytanie!!?? czy w tem sposob mozna sie zarazic?


W ten sposób nie powinna sie zarazić. Jestem chory już 6 lat mam zdrowa żonę i w maju ubiegłego roku urodziła mi sie córka ,również zdrowa. Wiem ,że może być tak ,że nie pożyję długo ,ale staram sie brać z życia jak najwięcej i nie myślę o tym ,że jestem nosicielem.Pozdrawiam


Mam prośbę . Prosze o kontakt z oobami ,ktorzy sa jak ja nosicielami HIV. Chciałbym załozyc takie mini forum dla ludzi takich jak ja . Mam 36 lat i jestem chory juz od 6 lat. Prosze o kontakt na tym forum lub na maila posmulski@gmail.com


-----edited by emilka-----
post przyłączyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kazuko



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie. Ile kosztuje zbadanie się na obecność wirusa HIV? i po jakim czasie otrzymuje się wynik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 1:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

25-40 zł w zależności od laboratorium. odbiór wyników najczęściej jeszcze tego samego dnia lub następnego. w niektórych labo są dyżury odbierania wyników np. tylko w jeden dzień tygodnia, to wtedy czeka się do tego dnia, ale rzadko kiedy tak jest.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group