Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wirus hiv?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja czytałam, że zakażona ślina może przenosić chorobę hiv. tzn. że takie przypadki się zdarzają. tylko, że bardzo ciężko się zarazić nawet podczas pocałunku (bo bardzo mało zawiera wirusów przy zastrzeżeniu, że nie ma ran w jamie ustnej i domieszki krwi w ślinie) a co dopiero przez napicie się z tej samej butelki... myślę, że w Twoim przypadku nie mogło dojść do zarażenia. a takie objawy, jak opisujesz, to mogą być przy wielu innych dolegliwościach. może się czymś zatrułeś? Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xyz1



Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde ale jakos mnie to nie przekonuje ;/
serio az pol roku? ja czytalem ze juz od miesiąca?
nie wierze w to ze akurat taki przypadek ni to chorba a takie same objawy i to po tym;/
nie wiem co mam teraz robic jaka paranojaaaa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja czytałam że pół roku ale niewim czy to prawda lepiej zapytaj kogoś bardziej znającego się na tych sprawach ale napewno wszystko jest wporządku więc ja nawet niewidze potrzeby robienia testu na nosicielstwo. Spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xyz1



Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak czy siak
wielkie dzieki napewno troche sie uspokoilem
moze panikuje ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem panikujesz.
a co do testu:

Cytat:
Od momentu zakażenia do wykonania badania musi minać pewien okres czasu, żeby powstały w ilosciach wykrywalnych przez testy.
W przypadku zakażenia HIV wymaga to odczekania 3 miesięcy od momentu, w którym mogłoby dojsć do zakażenia. Wczesniejsze wykonanie testu da wynik ujemny, który nie musi oznaczać wcale braku zakażenia. Wynik dodatni pierwszego testu musi zostać zawsze potwierdzony testem bardziej dokładnym.

_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xyz1



Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylem u lekaza;/ powiedzial ze mam powiekszone węzły chłonne ;/
no to juz koniec nie ma mozliwosci tylu objawow przypadkowo ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiekszone wezly chlonne moga byc nawet od bylejakiej infekci, mozesz o niej nawet nie wiedziec Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam prawie 18 lat a moj chlopak 19 jestem dziewica ale on jest po przejsciach znamy sie wsumie od jakis 4 lat i wiem co wyrabial i jakie dziewczyny mial ale jestesmy razem od jakiegos miesiaca i wiem ze jeszcze duzo czasu minie zaczym sie mu oddam ale juz obawiam sie tego zeby nie mial hiva boje sie go zapytac wprost o te badania a skoro to ujawnia sie po tak dlugim czasie to zauwazyc sie tez tego nieda niewiem co mam robic .... wsumie narazie jeszcze nie planuje wpolzycia wiec wie nie obawiam ale kiedysnapewno siemu oddam ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 7:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w większych miastach sa poradnie dot.hiv'a i skoro masz poważne wątpliwości co do jego byłych partnerek to popros go żeby poszedł na badainie bo po co ryzykować;]


a tak poza tematem szczerze mówiąc nigdy na to tak nie patrzałem;] trzeba by to rozwarzyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
queenheadlong



Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 4:55 pm    Temat postu: Jak duża szansa że zaraziłam sie wirusem hiv??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Proszę o poradę. Miałam kontakt w nieznajomym a zatem potencjalnym nosicielem wirusa Hiv. Kontakt tylko oralny przez minutę, gdzie nie doszło do wytrysku spermy.

Mam w związku z tym pytanie czy mogłam się zarazić wirusem HIV? Jak duża jest szansa? Nie doszło do wytrysku spermy, ale jeśli bym miała styczność w ustach z płynem przed wystryskowym a miała rankę w ustach czy jest wtedy duże prawdopodobieństow zarażenia się HIV?

Czy w mojej sytuacji opisanej mogłam się zarazić HIV? Po jakim czasie można miarodajnie zrobić test?

----edited by emilka----
proszę nie pisać całego tytułu tematu wielkimi literami. dziekuje
temat przyłączyłam do odpowiedniego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group