Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ważne pytanie o Braniu tabletek

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz zacząć brać tabletki. Zależy co lekarz powie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nie ma przeciwwskazań,co do brania tabletek.Muszą najpierw zrobić Ci Cytologie i wtedy lekarz określi jakie tabletki są odpowiednie dla Ciebie.Pozatym tabletki poprawiąCi cere,bedziesz przechodziła mniej boleśnie miesiaczki,no i nie bedziesz musiała sie martwićo prezerwatywy(czy jest dobrze załozona i czy nie pękła). Pamietaj tylko,ze musisz brać tabletki systematycznie i o odpowiedniej porze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko stosuj się do zaleceń na ulotce. Wink

Wtedy nie będziesz miała wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki mozna brac od 16 roku zycia Wink ale nie kazdy ginekolog chce przepisywac,najlepiej zaczynac od mniejszych dawek hormonow(tak mi powiedzial ginekolog) a wiec jak bedziesz u niego popros go o takie tableteczki.Ja tez tak zaczynałam.pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jooey
Gość









PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 9:59 pm    Temat postu: TABLETKI PORAZ PIERWSZY Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej

Ja tez mam pytanie. W sobote dostalam okres i mialam zaczac moje pierwsze opakowanie tabletek ( harmonet ). Wiedzialam, ze w poniedzialek ( wczoraj ) ide na dwa dni na badania do szpitala i zdecydowalam, ze narazie sie z tymi tabletkami wstrzymam. Czy moge zaczac brac tabletki jutro? w piatym dniu cyklu? I czy jesli odp brzmi TAK - to biore wtedy normalnie cale opakowanie 21 tabl. i potem przerwa? z moim chlopakiem zobacze sie dopiero pod koniec wrzesnia, wiec seks teraz odpada. Chcialam miec jednak to pierwsze opakowanie za soba do Jego powrotu. Moja ginekolog jest na urlopie, dlatego pytam Was..
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem 5 dzień cyklu to już zapóźno żeby zacząć brać tabletki i żeby były skuteczne.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do 5 dnia maksymalnie można zacząć brać tabletki...ale trzeba się zabezpieczać dodatkowo, prezerwatywą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group