Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ważne pytanie o Braniu tabletek

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 2:17 pm    Temat postu: Ważne pytanie o Braniu tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam pytanko dośc wazne dla mnie.Moja dziewczyna beirze tabletki antykoncepcyjne Yasmine.Zarzywa sie je przez 20 -kilka dni i potem jest 7 dniowa przerwa i znowu.I teraz pytanie.Czy po odstawieniu tabletek na ten okres 7 dni mozna kochać sie z partnerką bez zabezpieczenia? Czy te tabletki działają przez okres tego tygodnia ,gdy sie je odstawia?Prosze o odpowiedz ,bo to wazne. Z góry dzieQje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze ktośby mi łąskawie odpowiedział,bo nie wieze ,ze nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas 7-dniowej przerwy również jest ochrona przed ciążą. Powinno to byc na ulotce tabletek:)

tylko żeby nie było na mnie jakby była wpadka:D. bo ze statystyk wiem, że na 38 tys. kobiet przez 1 rok współżycia zaszło 63.nie używały one żadnych innych zabezpieczeń, tylko same tabletki. to były chyba tabletki Logest, które ja zresztą staoowałam.dla mnie były ok, tylko teraz się muszę leczyć, więc ich nie biorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mhym.DzieQje za odpowiedz.Wiec chyba bede stosował prezerwatywy zapobiegawczo.Tylko moja dziewczyna woli bez... Ale moze ja namówie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zawsze panikuję. mój facet jest za to spokojny Smile

no wiadomo że przy pierwszej dawce tabletek przez pierwsze 7 dni, trzeba stosować dodatkową forme antykoncepcji, ponieważ tabletki nie działają jeszcze w pełni dokładnie-że tak się wyrażę.najlepiej prezerwatywę właśnie.


a tak dodam: na 38 tys. , 63 kobitki w ciąży to bardzo mało. Very Happy

ale czasami możecie się zaliczyć do tych 63 Very Happy Very Happy żartuję sobie. nie straszę. przecież po to się zabezpiecza ktoś żeby nie wpaść.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea napisał:
ja zawsze panikuję. mój facet jest za to spokojny Smile

no wiadomo że przy pierwszej dawce tabletek przez pierwsze 7 dni, trzeba stosować dodatkową forme antykoncepcji, ponieważ tabletki nie działają jeszcze w pełni dokładnie-że tak się wyrażę.najlepiej prezerwatywę właśnie.


a tak dodam: na 38 tys. , 63 kobitki w ciąży to bardzo mało. Very Happy

ale czasami możecie się zaliczyć do tych 63 Very Happy Very Happy żartuję sobie. nie straszę. przecież po to się zabezpiecza ktoś żeby nie wpaść.

Wink
Embarassed
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem... o co Gościu Ci chodzi? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
XxX
Gość









PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 3:08 am    Temat postu: Pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

mam pewne pytanie. czy kobieta jest płodna w czasie okresu. Dokładnie w ostatni dzień? PRosze o szybka odpowiedz!
Powrót do góry
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas normalnego okresu kobieta nie jest płodna.Poniewaz nastepuje złuszczanie nasQrka i wydalanie go wraz z krwią z organizmu.Kobieta w te dni nie jest płodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarun3



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 4:50 pm    Temat postu: sarun3 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam wielkie pytanko(tylko nie piszcie z ejestem za mloda)mam 16 lat za miesiac skoncze 17lat!!od niedawn awspolzyje z chlopakiem!!rodzice namawiaja mnie abym poszla do ginekologa po tabletki!!wiec chcicalam sie zapytac czy to jest odpowiedni wiek na branie tabletek??miesiaczkuje od 13 roku zycia!!prosze odpowiedzcie mi!! Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group