Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wada wzroku i dobieranie szkieł

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, dzieki...czyli ergonomia pracy przy komputerze? Ostatnio nawet dostalam reklame od nich na mejla, ale jeszcze sie nie zebralam, by zrobić ten test Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed egzaminem z prawka z jakiejś strony o prawie jazdy przekierowało mnie na ten test i sobie go zrobiłam ponownie (bo przed zakupieniem essilorów tez sobie robiłam) i uważam, że jest całkiem miarodajny. wiadomo, że nie zastąpi wizyty u okulisty ale zwłaszcza jeśli chodzi o postawę, ustawienie monitora itd jest bardzo pomocny. a nawet się zastanawiałam czy sobie nie sprawić tych transitions na lato, ale do lata jeszcze daleko, więc poczekam na ew. promocje Very Happy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi rwzniez okulista przepisuje zawsze ciut mniejsze szkla niz mam wade i mam minusy. Twierdzi, ze oko musi popracowac.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Borys



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
przed egzaminem z prawka z jakiejś strony o prawie jazdy przekierowało mnie na ten test i sobie go zrobiłam ponownie (bo przed zakupieniem essilorów tez sobie robiłam) i uważam, że jest całkiem miarodajny. wiadomo, że nie zastąpi wizyty u okulisty ale zwłaszcza jeśli chodzi o postawę, ustawienie monitora itd jest bardzo pomocny. a nawet się zastanawiałam czy sobie nie sprawić tych transitions na lato, ale do lata jeszcze daleko, więc poczekam na ew. promocje Very Happy


hehe transitions sa niezle Very Happy ostatnio obczajalem na czym polega dzialanie takich szkiel i przyznam, ze bylem zszokowany zaawansowaniem tej technologii, na prawde dobry wynalazek, na lato najlepsze, szczegolnie jesli jestes juz tym mlodym kierowca Very Happy swoja droga, zdalas ten egzam ? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ekhm ekhm.. powiem tak: mam nadzieje, ze do lata już będę tym "młodym kierowcą" Razz
(takie dobre szkła i czerwonego światła nie zauważyć Laughing )
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i wreszcie zdobylam sie na odwage i zrobilam ten test. ...No i nic mnie nie zaskoczylo, co do wzroku oczywiscie. Wada sie poglebila i musze nowe okulary kupic.Pedze do okulisty jeszcze n adokladne badanie i recepte po szkla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Borys



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka - uwazaj, zeby ci sie waznosc teorii nie konczyla, jak tak bedziesz do lipca zdawac "miasto" Razz

Piotrowa, coz...wspolczuje, ale mysle, ze jak dobierzesz obie odpowiednie szkla, to bedzie dobrze, wada nie zawsze musi sie poglebiac, profilaktyke zastosujesz i bedzie dobrze. zalatw sobie glasy z crizal A2, bedziesz cyborgiem niezniszczalnym:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

glasy...co za nowomowa Wink a bycie niezniszczlną ze wzgledu na wiek mi sie przyda ;P .Owszem postaram sie stworzyc sobie cud okulary ze wszystkimi bajerami...dobrze mowie? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 2:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Borys napisał:
Emilka - uwazaj, zeby ci sie waznosc teorii nie konczyla, jak tak bedziesz do lipca zdawac "miasto" Razz



zdałam!!!
skuzi za offtopic, ale musiałam się pochwalić Very Happy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Borys



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GRAULUJE!!!!!!!!!Very Happy

Piotrowa, hreh..Smile....ze wszystkimi, tylko sobie wczesniej rtabat ze stronki sciagnij, zeby nie zabulic za duzo za te okulary, jak sie da, to warto zaoszczedzic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group