Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Vixpo - brała któraś?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oktaviai pigułki i w sumie kazde leki jakie będziemy przyjmować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oktavia napisał:
Ja wolę jednak nie eksperymentować tak ze swoimi hormonami...


Nie eksperymentuję. Wzięłam je pod kontrolą lekarza i po stosownych badaniach. Póki co czuję się dobrze, nie dzieje się nic niepokojącego i mam ten komfort zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale pigułek się raczej inaczej nie bierze niż pod kontrolą lekarza oraz po wykonaniu odpowiednich badań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego napisałam, że pod kontrolą lekarz i po badaniach! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group