Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Vixpo - brała któraś?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2014 1:01 am    Temat postu: Vixpo - brała któraś? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie widzę tematu o tych pigułkach, a właśnie dostałam na nie receptę. Szukam opinii. Ktoś, coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja je łykam od jakiegoś czasu i sobie je chwalę.
Przede wszystkim pomogły mi z bolesnymi miesiączkami i wyregulowały je.
Nie przytyłam po nich, czego się bardzo bałam.
Co chcesz wiedzieć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam słowa poprzedniczki - ogromnym plusem są4 tabletki placebo czyli system 24+4- dzięki czemu są mniejsze wahania hormonalne,co za tym idzie mniejsze wahania nastroju i mniejszy ból. Waże aby były dobrane po badaniach. Jeśli lekarz przeprowadził porządny wywiad i przypisał Ci je nie martw się- bierz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 2:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serio zmniejsza wahania nastroju? To mnie chyba wykańcza najbardziej przed okresem. Ze skrajności w skrajność... Recepta jest, a właściwie była od lekarza. Jestem w trakcie pierwszego opakowania i narazie nic się niepokojącego nie dzieje. Mam nadzieję, że dalej też tak będzie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny u mnie pomaga i bardzo dobrze sobie radzi z innymi przypadłościami.
Ja sobie chwalę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 1:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak - odpowiednio dobrane tabletki mogą mieć wpływ na zmniejszenie wahania nastroju Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za krótko biorę by to ocenić, ale będę to obserwowała i dam znać jak moje wrażenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wolę jednak nie eksperymentować tak ze swoimi hormonami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każde pigułki najlepiej jest dobrać po konsultacji z lekarzem i badaniach hormonalnych.
Więc nie widzę tu "zabawy z hormonami"
Jedyne co to kwestia taka że czasem nasz organizm inaczej reaguje na jakieś leki, a inaczej na inne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Sty 28, 2015 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nutka87 napisał:
Każde pigułki najlepiej jest dobrać po konsultacji z lekarzem i badaniach hormonalnych.
Więc nie widzę tu "zabawy z hormonami"
Jedyne co to kwestia taka że czasem nasz organizm inaczej reaguje na jakieś leki, a inaczej na inne


Jak sama przyznajesz, tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak nasz organizm zareaguje na takie leki, więc owszem, jest to zabawa z hormonami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group