Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Vibin - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kociczka80



Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kazda kobieta inaczej reaguje na rozne tabloetki.. chociaz zwykle te co maja malo hormonow jak belara nie powoduja skutkow ubocznych to zawsze kazdy blister nalezy skonsultowac z lekarzem i poprzedzic branie tabletek badaniami... jesli chcesz tabletki to idz do lekarza on dobierze ci to co jest dla ciebie najbardziej odpowiednie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Loiska



Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 4:11 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu się zgodzę, że każda z nas ma inny organizm i różnie może reagować na antykoncepcję- czy to tabletki czy też inna metoda. Ja akurat przez problem z żylakami nie mogę stosować tabletek więc zdecydowałam się na założenie wkładki hormonalnej levosert. Oczywiście przed jej założeniem miałam wykonany pełen pakiet badań , który jest niezbędny przy doborze antykoncepcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to z vibinu jestem zadowolona, nie planuję w tej chwili zmieniać antykoncepcji na żadną inną. Ale czysto hipotetycznie, na pewno nie zdecydowałabym się na wkładkę, wiem, że nie każde hormony toleruję dobrze i niekoniecznie byłabym zadowolona z wkładki, a to mogłoby być dość kosztowne próby. Łatwiej odstawić nietrafione pigułki po 3 miesiącach niż wyciągać nietrafioną wkładkę za ładnych parę stówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 11:55 pm    Temat postu: Re: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Loiska napisał:
Tu się zgodzę, że każda z nas ma inny organizm i różnie może reagować na antykoncepcję- czy to tabletki czy też inna metoda. Ja akurat przez problem z żylakami nie mogę stosować tabletek więc zdecydowałam się na założenie wkładki hormonalnej levosert. Oczywiście przed jej założeniem miałam wykonany pełen pakiet badań , który jest niezbędny przy doborze antykoncepcji.

Akurat jeśli chodzi o antykoncepcję przy problemach z krążeniem, nawet w przypadku ryzyka żylnej choroby zakrzepowo zatorowej polecane są tabletki anty Orlifique. Któraś z Was je stosuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że są przepisywane także przy cukrzycy te orlifique.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group