Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Vibin - temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 8:36 pm    Temat postu: Vibin - temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie ma tego tematu na forum.
Ktoś łyka ? Jak samopoczucie po nich ? Jakieś skutki uboczne ?
Moja przyjaciółka je łyka i "chwali"
pigułki w systemie 21 + 7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W jakim sensie chwali? Że ma dobrze dobrane? Każdy organizm jest inny i niekoniecznie pigułka przyjmowana przez Twoją koleżankę będzie równie dobra dla Ciebie. Smile Może warto podyskutować z lekarzem i dobrać pigułkę indywidualnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma spadku libido, nie przybrała nawadze. Ogólnie wyładniała jej cera na nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak tez mysle ze autor mial na mysli mala ilosc skutkow ubocznych lub ich brak. Zalezy na czym nam najbardziej zalezy. Ja przy bolesnych miesiaczkach chcialam uzyskac mniejsze wahania hormonalne w organizmie okazalo sie ze dla mnie lepsze sa te 24+4.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ż_aneta



Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam pytanie...wlaśnie zaczełam brać tabletki vibin mini jest to moje pierwsze opakowanie o wszystko wypytałam pania ginekolog ulotka czytana 500 razy ale coś się musialo stać ;( Więc tak przed wczoraj w nocy zaczął mnie boleć brzuch jak na okres rano dostalam słabego plamienia z jakąś mieszanką krwi ( co się często zdarza nigdy nie mialam obfitego okresu ) w związku z czym wziełam o 9tej rano pierwszą tabletkę a dzisiaj od rana mam obfity okres... czy ochrona przed ciąża jest zachowana??? Czy nie wzielam za wcześnie tej tabletki ?? proszę o odpowiedz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mart, chodziło mi o ogólną dyskusję o tych pigułkach Wink

Żaneta, jeżeli dostałaś okres i zaczęłaś łykac pigułki, a z tego co mówisz tak jest, to tak, po kilku dniach zaczynasz być chroniona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żaneta, każda z nas potrzebuje chwili, by organizm się przyzwyczaił. Jeśli masz dolegliwości nadal, warto pogadać z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój lekarz mówi, że do 3 miesiący mogą się dziać rózne rzeczy, plamienia, bóle piersi, podbrzusza. Ale po tym czasie powinny ustąpić, bo organizm musi się przyzwyczaić do nowej ilości hormonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda, choć zwykle ustępują po pierwszym cyklu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różnie to bywa u różnych kobiet... Ale serio, nie znam żadnej, u której by to trwało dłuzej niż te 3 cykle, jak mówił mój lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group