Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uzależnienie od Coca-Coli ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.a

Ostatnio zmieniony przez Fisher325 dnia Pon Gru 10, 2012 1:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie, że lepiej..
ale skoro nie potrafi sobie odmówić tego napoju. i kupuje tak jak inni alkohol czy papierosy to o pewnego rodzaju uzależnieniu można mówić w tym wypadku.
może samo mu przejdzie albo zacznie odczuwać jakieś dolegliwości - wszak nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszym odrdzewiaczem jest cola. ciekawe jak wygląda jego szkliwo i żołądek.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a.

Ostatnio zmieniony przez Fisher325 dnia Pon Gru 10, 2012 1:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciocco



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od wszystkiego można się uzależnić.Jeżeli nie można dnia ,,przeżyć "bez niej to już jest niepokojące.
Ja jestem prawie uzależniona od słodyczy"
co prawda nie muszę codziennie jeść coś słodkiego,ale gdybym nie kontrolowała siebie to zamiast obiadu jadłabym czekoladę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
insomia



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne że od coli można się uzależnić. Może jest i dobra, ale niestety działa na nasz organizm strasznie - sama widziałam jak mój partner rozpuszczał w coli całą noc zardzewiałe śruby... rano śruby były jak ze sklepu ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolinaa86



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja to przechodziłam niestety, coca-cola uzależnia jak najbardziej, a właściwie to cukier uzależnia, pomogło mi całkowite odcięcie od słodyczy, słodkich napojów. Kiedyś mogłam 2 litry dziennie pić, ja teraz to piszę to mi się słabo robi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group