Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usuwanie tatuażu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 10:40 am    Temat postu: Usuwanie tatuażu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was miał usuwany tatuaż?? Moja siostrzenica zrobiła sobie tatuaż a teraz chce go usunąć, jakie metody są najlepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwusia333



Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie znam innej metody niż laser, więcej info masz tu: http://www.biomedical.pl/uroda/laser-usunie-niechciany-tatuaz-4495.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janerk



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Usunięcie tatuażu wcale nie jest takie proste. Moja znajoma była już na 3 laserowych zabiegach i tatuaż wygląda gorzej niż przed zabiegami. Powstała z niego duża rozbabrana plama i pełno blizn. Dużo zależy od tego na jakiej głębokości był wprowadzany barwnik. Jest to bardzo kosztowny zabieg. A właściwie zabiegi bo na jednej serii się nie kończy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
runner95



Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda, niekiedy mogą być problemy z usunięciem tatuażu, ale to nie jest reguła. Trzeba się przygotować na dużą liczbę sesji usuwających, a co się z tym wiąże- trzeba mieć dużą kwotę pieniędzy. Myślę, że lepszą opcją jest zrobienie innego tatuażu w tym samym miejscu. Bardziej przemyślanego i coś znaczącego dla nas. Wychodzi to dużo taniej, a ból przy robieniu tatuażu jest o niebo mniejszy niż przy usuwaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anitad



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka miała podobną przygodę z usuwaniem tatuażu i zdecydowała się teraz na chirurgiczne jego usunięcie czyli rozciągnięcie skóry za pomocą expandera a późniejsze wycięcie tatuażu. Nie wiem czy to dobry pomysł, wydaję mi się, że taka chirurgiczna ingerencja nie jest odpowiednim rozwiązaniem, ale ona nie da się już od tego odwieść. Zobaczymy za jakiś czas jakie będą efekty tego zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group