Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uderzenie otwartą dłonią w tył głowy? - może wywołać raka?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee...ale że niby co? chłopacy globusa nie mają? czy wstyd im się przyznać? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michal091



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 11:01 am    Temat postu: Uderzenie otwartą dłonią w tył głowy? - może wywołać raka? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, po prostu słyszałem, że chłopacy w trakcie dojrzewania nie maja migren lub bardzo rzadko występują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 12:31 pm    Temat postu: Re: Uderzenie otwartą dłonią w tył głowy? - może wywołać rak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michal091 napisał:
Nie, po prostu słyszałem, że chłopacy w trakcie dojrzewania nie maja migren lub bardzo rzadko występują.


A co, w "Pani Domu" tak napisali? :>

Ja miałem częste bóle głowy w młodości, teraz już sporadycznie - i żyję. Wink
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michal091



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 1:02 pm    Temat postu: Re: Uderzenie otwartą dłonią w tył głowy? - może wywołać rak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trinitrotoluen napisał:
Michal091 napisał:
Nie, po prostu słyszałem, że chłopacy w trakcie dojrzewania nie maja migren lub bardzo rzadko występują.


A co, w "Pani Domu" tak napisali? :>

Ja miałem częste bóle głowy w młodości, teraz już sporadycznie - i żyję. Wink



Haha bardzo śmieszne z ta panią domu naprawde. Confused Tyle że w moim wypadku w mojej "młodszej" młodości one nie wystepowały, a teraz są bardziej przewlekłe :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a byłeś u neurologa?
bo nie kojarzę teraz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michal091



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 3:35 pm    Temat postu: Re: Uderzenie otwartą dłonią w tył głowy? - może wywołać rak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bede za dwa dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michal091



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 2:21 pm    Temat postu: Re: Uderzenie otwartą dłonią w tył głowy? - może wywołać rak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś śledzi czasem ten temat, to wspomnę, że jutro (nie we wtorek) w związku z moimi bólami, które w tymże temacie opisałem mam nadzieję, że wrócę "żywy" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co powiedział neurolog?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michal091



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 2:38 pm    Temat postu: Re: Uderzenie otwartą dłonią w tył głowy? - może wywołać rak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie wróciłem na przepustkę i po niedzieli będę miał rezonans, ale po typowym badaniu neurologicznym ( pukanie młoteczkiem, ćwiczenie na sprawność dłoni, ruszanie głową na różne strony etc. etc) wychodzi na to że to nic poważnego. Cały czas mam zero objawów typu wymioty, utraty przytomności czy też utraty równowagi i to samo wie już neurolog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group