Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uczulenie na psa a posiadanie go - pomocy!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
glinka67



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Roznie moze zareagowac, ja bym nie ryzykowala, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena1972



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mąż jest uczulony na sierść psa kupiliśmy shih-tzu mamy go tydzien narazie nic sie niedzieje.słyszałam ze one nieuczulaja .córki też sa alergikami.niewiem czy jak do tej pory alergia niedaje znaku to piesek mu nieszkodzi?te pieski sa śliczne i barzo kochane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orchidea



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję,to chiński grzywacz tzw/nagi piesek/ nie uczula.Jeśli uczulenie jest na sierść.Zdaża się uczulenie na naskórek zwierząt i wtedy jest większy problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena1972



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te psy shih-tzu ponoć też nieuczulaja bo maja normalny włos tak jak york
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orchidea



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam syna alergika,na psa nie jest uczulony .Sama nie wiem co ci doradzić.Też słyszałam opinie ,że yorki nie uczulają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena1972



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nasz shih-tzu jest z nami miesiac maz przy mieszancu jamnika czuł szorstkie ręce a przy shih-tzu nic sie niedzieje narazie a mamy go miesiąc Razz Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena1972



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i jednak każdy pies uczula .shih-tzu mamay 2miesiąc i zaczyna sie kichanie i katar boje sie co bedzie dalej to takie kochane pieski.czy na psa mozna odczulac Question prosze o pomoc bo chyba samo to nieprzejdzie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group