Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tycie po rzuceniu palenia

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sdobrawa



Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to zależy od osoby i tego, czym zastąpi nałóg. jeżeli jeden przerodzi się w inny, w tym wypadku jedzenie, to nie do końca taka zmiana jakiej bym sobie życzyła. rzucanie palenia to trening silnej woli, nie tylko uzależnienie fizyczne. warto znaleźć sobie coś mniej szkodliwego, czym będziemy mogli się zająć, a co nie odbije się negatywnie na naszej wadze. kwestia co to będzie jest już sprawą indywidualną. ja np. zamiast więcej jeść zaczęłam pić wodę, zasmakowała mi ustronianka z magnezem. w ten sposób oszukiwałam uczucie głodu, a nie przybierałam na wadze. trzeba po prostu odwrócić czymś uwagę od papierosówWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marta3432



Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, też mi się wydaje, że jedzenie zastępuje nawyk sięgania po papierosa, dlatego tyle ludzi tyje po rzuceniu. Jeśli chodzi o jedzenie to polecam mało kaloryczne przekąski jak na przykład kawałki marchewki, albo tak jak sdobrawa pisze - woda. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaRe



Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Substancje smoliste powodują inną pracę naszego układu metabolicznego. Gdy odstawiamy papierosy, nie dostarczamy takiej chemii, często też wiąże się to z sięganiem po słodkie produkty. Wystarczy to zamienić na suplement, który zamiast dostarczać nam kalorii będzie pobudzał nasz układ trawienny. Gorzka pomarańcza, imbir, zielona herbata to składniki, które najlepiej zastosować w suplementacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pablopam



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tycie jest normalne po odstawieniu papierosów - i to będzie chwilę trwało, ponieważ podjadasz w momencie gdy chcesz zapalić. Poczekaj aż dojdzie do tego, że całkiem przestanie chcieć Ci się palić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram Smile niestety tycie po odstawieniu nikotyny to dość normalne i naturalne zjawisko człowiek próbuje czymś zająć ręce i buzie i wtedy zaczyna troszkę więcej jeść albo po prostu częściej zdarza się podjadać między posiłkami. Najlepiej jest przeczekać najgorsze momenty nawet jeśli przybędzie nam kilka kilogramów Smile przecież to nic strasznego. Jeśli jednak będzie ich za dużo to zawsze można połasić się na dobrą i sprawdzoną dietę np Cambridge. Która jest bardzo bezpieczna i naprawdę pomaga schudnąć. Także nie ma się co przejmować moim skromnym zdaniem Smile kilogramy dużo łatwiej zgubić niż rzucić palenie. Wiem to z własnego doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
akoszka



Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obawiam się tego tycia. Przy ostatniej próbie przybrałam 5 kilogramów, jeśli dojdzie mi jeszcze piątka to już się pochlastam - będę pulchna jak pulpet. Przy moim wzroście to sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group