Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trądzik różowaty

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinb77



Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 2:14 pm    Temat postu: Trądzik różowaty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Czy zna ktoś dobry i sprawdzony sposób na pozbycie się trądzika różowatego?? Pozdrawiam

Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawcio101



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Otwock
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 2:12 pm    Temat postu: Trądzik różowaty/rumień... środek na to.. jaki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, może zna ktoś jakiś dobry specyfik na trądzik różowaty/rumień? Coś co naprawde pomaga... używałem przez jakiś czas srodka SYNCHROROSE Fast, ale jednak efekty były marne po nim...
Pomóżcie!
Pozdrawiam


-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do tematu o podobnym problemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybierz się do dermatologa. on oceni czy konieczne są antybiotyki czy nie. warto też przyjmować witaminę PP i B2 i ruthinoscorbin na naczynka. oczywiście odpowiednie toniki, kremy itd i takie podstawowe rzeczy, jak unikanie zmian temperatur, klimatyzacji, opalania, używek, ostrych potraw, czekolady to profilaktyka.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawcio101



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Otwock
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W dermatologow zwątpiłem... bylem o 3ech i rozne gadanei uslyszalem... i rozne sposaoby leczenia...
co do tych zmian temp i opalania to wiem... ostrych potraw no niestety nie odzwyczjam sie... inaczej nei zjem jak nie jest ostre Wink
Wiem ze mam unikac solarium, tak mi dermatolog powiedzial, a zaraz po obejrzeniu reszty ciala i spojzeniu na barki (jakas wysypka) kazala mi opalac sie, chodzic na solarium... paranoja Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a leczyłeś się antybiotykiem lub chemioterapeutykami?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyjściem jest antybiotyk. Żaden krem czy jakiś smieszy peeling tuttaj nic nie zdziała. Jednym rozwoiązaniem jest antybiotyk. Kuracja trwa dośc długo ale jest skuteczna. Dobry jest spirytus ( robiony w aptece ) lub co jest ostatecznością IZOTEK. Poddałem sie kuracji. Jutro ide na pobranie krwi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawcio101



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Otwock
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyne co mi przypisanobrac to jakies witaminy, allerteki itp...
Zadnych antybiotykow... no i procz tyc witamin mase mazideł :]

To moze polecicie mi jakiegos dobrego lekarza z Warszawy badz okolic? Aby przepisal mi antybiotyki anie kremiki :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecić nie polecicmy- to jest Forum nie agencja reklamy Smile

Jednym słowem. Mazidła pomogą- owszem. Ale tylko do czasu, jak skończysz kurację wszystko wraca. Rolling Eyes Wiem co mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawcio101



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Otwock
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli nei ma jakiegos specyfiku co pomoze i nie jest antybiotykiem na recepte? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież ci pisze. Antybiotyk ten kosztuje około 30 zł i starcza na 2 tygodnie. Chyba że bierzesz IZOTEK Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group