Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trądzik po 30-tce?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loiska



Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 10:37 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A byłaś może u dermatologa z tym albo u ginekologa? Czasami taki stan jest spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Ja przy pierwszych tabletkach antykoncepcyjnych dostałam takiego trądziku, że masakra Sad Całą buzie miałam w bolących syfkach. W końcu ginekolog zmienił mi tabletki na belarę po, której z czasem problem zniknął. Jeśli stosujesz antykoncepcję skonsultuj to z ginekologiem bo może masz źle dobraną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to akurat nie jest absolutnie żadnym zaskoczeniem. Bardzo wiele osob dostaje trądziu właśnie po ukończeniu 30 stego roku życia.

Co polecam

stosowanie naturalnych kosmetyków ( mi pomogła najbardizej seria Iwostin puritin) https://www.iwostin.pl/
oczyszczanie enzymatyczne a nie mechaniczne
unikanie słońca
oraz dokładne oczyszczanie skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo często sami winni jesteśmy temu, ze dopadł nas trądzik.A przyczyn może mieć wiele:
nieodpowiednia pielęgnacja
wyciskanie pryszczy
oraz zła dieta

Sama miałam największe problemy własnie z wyciskaniem pryszczy. Przez długi czas nie mogłąm sie opanować aby nie wycisnąć pryszcza z białą diodą na środku. Warto jest jednak przestać tak robić ponieważ jak wycisśnie się pryszcza to bakterie rozlewają się na całej skorze. I stan jeszcze bardziej się pogarsza.
http://www.benzacne.pl/blog/tradzik-mlodzienczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
frania20



Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 4:46 pm    Temat postu: Trądzik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety trądzik może pojawić się w każdym wieku i czasami nie mamy na to wpływu. Ale spokojnie można z nim walczyć. Słyszałam, że trądzik pomaga zwalczyć winian sodu. Sprawdź te informacje tutaj http://www.gdansk4u.pl/5-sposobow-zastosowania-winianu-sodu/ i skonsultuj to z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stefe334



Dołączył: 15 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest niemożliwe tu

____________________
Împrumut rapid online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
turystyczna



Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kościerzyna
PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trądzik w takim wieku jest możliwy, chociaż to rzadkość. Tutaj już są uwarunkowania hormonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Często się słyszy o takich przypadkach. Stres może mieć duży wpływ na cerę, poza tym może być to też sprawka hormonów. Często jest tak, że jeśli ktoś wcześniej miał trądzik to mimo wyleczenia może on wrócić. Najlepiej zrób badania krwi na początek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie stres i przy tym zła dieta, co czesto idzie w parze - moga wywolywac zmiany na skorze i to nie tylko na twarzy ;/ Gorzej jak komus tak jak mi wyskakuja krosty gdy wreszcie zaczyna jako tako ogarniac swoja sciezke kariery... To naprawde nie poważnie wyglada na spotkaniach biznesowych. Masakrycznie dlugo i roznymi masciami smarowałam a tak naprawde efekt byl znikomy. Jestem teraz jakis msc po zabiegu tym laserem https://www.beautyskin.com.pl/tradzik-hormonalny/leczenie-tradziku-acne/ Dzialanie jest o tyle bezpieczne że nie uszkadza sąsiadujących z leczonym obszarem tkanek - a mi wlasnie zalezało na tym, żeby przypadkiem nie podrażnić tych miejsc jeszcze bardziej... Po tym czasie widze ze skora zaczyna sie regenerowac, wypryskow jest zdecydowanie mniej, stare sie goją i oby juz tak zostalo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blackexpress



Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to co jemy zawsze ma wpływ na naszą cerę nawet po 30stce ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lexie



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z trądzikiem miałam problemy w młodości, większym problemem dla mnie były blizny po wycięciu znamion (a miałam ich na twarzy 3). Dopiero jak lekarz doradził mi zel silikonowy sutricon i blizny zaczęły się rozjaśniać poczułam się trochę lepiej. A teraz w ogóle ich nie widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group