Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trądzik po 30-tce?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loiska

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 10:37 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A byłaś może u dermatologa z tym albo u ginekologa? Czasami taki stan jest spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Ja przy pierwszych tabletkach antykoncepcyjnych dostałam takiego trądziku, że masakra Sad Całą buzie miałam w bolących syfkach. W końcu ginekolog zmienił mi tabletki na belarę po, której z czasem problem zniknął. Jeśli stosujesz antykoncepcję skonsultuj to z ginekologiem bo może masz źle dobraną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to akurat nie jest absolutnie żadnym zaskoczeniem. Bardzo wiele osob dostaje trądziu właśnie po ukończeniu 30 stego roku życia.

Co polecam

stosowanie naturalnych kosmetyków ( mi pomogła najbardizej seria Iwostin puritin) https://www.iwostin.pl/
oczyszczanie enzymatyczne a nie mechaniczne
unikanie słońca
oraz dokładne oczyszczanie skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2