Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam 17 i do ginekologa chodze regularnie tym bardziej ze biore tabsy anty i zawsze chodze sama. wizyte mam we wtorek po recepte i nie wiem czy mowic pani doktor o moich obawach bo jak ma o tym informowac moja mame to w takim razie wole nic nie mowic i czekac na rozwoj wypadkow. bo jesli jestem w ciazy to nie chce zeby teraz o tym wiedziala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób test a lekarzowi powiedz. skoro nie zgłosił ,że bierzesz tabletki to i innych rzeczy też nie przekażę. kończymy temat o ginekologu bo to wątek o temperaturze.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mychaM



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej

mam do Was pytanie dziewczyny.Spóźnia mi sie okres od 6 dni a temperature w pochwie rano mam 37,2 a wieczorem 37,4 czasami rano jest 37,1 a wieczorem 37,2 to mnie bardzo dziwi i zastanawia czy może być to objaw ciąży? Dodam że robiłam test i wyszedł negatywnie a temperatura nadal taka sama.. nie wiem co jest grane infekcji zanej nie miałam,nic mnie nie piecze nie swedzi,nie miałam sttresu ani nie jestem chora.Czytałam kiedyś ze pewna kobieta do 5 tygodnia ciązy miała problemy z testami bo jej nie wykrywały.. więc nie wiem już co mam myśleć czy nastawiać się na ciążę?? Dodam też że mam regularnie co 29 dni okres a dziś jest 35 dzień cyklu.. czy ktoś miał podobny przypadek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mychaM kilka podstawowych pytan...

1) Czy temperature mierzysz regularnie o tej samej porze, w tym samym miejscu, tym samym termometrem od kilku cykli?? Jesli odpowiedz brzmi nie nie nalezy taka temperatura sie sugerować

2) Ile dni od stosunku byl robiony test. Jezeli byl zrobiony wczesniej niz 14 dni od stosunku to wynik moze byc niewiarygodny.

3) Jesli nie bralas antybiotykow, nie mialas stresu, nie zmienialas klimatu a miesiaczka bedzie dalej sie opozniala - udaj sie do ginekologa, byc moze bedzie konieczne wywolanie miesiaczki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mychaM



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn kiedyś mierzyłam i moja temp przed okresem malała była 36,6.. ale przestałam się w to bawić.. a teraz już spóżnia mi się okres 6 dni co rzadko się to zdarza nawet przy przeziębieniach miałam regularny a temp mam 37,2 w pochwie.. Teraz przypomniało mi się że byłam chora na początku mojego ostatniego cyklu .. czyli w 2 dzien mojej miesiączki brałam gripex itd ..a jak się skończyła @ to dostałam antybiotyki na grype .. czy możliwe jest to że przesunął mi się cykl?? i wtedy kiedy wypadały dni płodne były nie płodne a kiedy nie płodne to wykazywało płodne? okres miałam 10,11.09 mam cykl 29 dniowy regularny więc dni płodne wypadają na 19.11.09 a zatem jeśli się przesunął to prawdopodobienstwo ciąży sobie wyobrażam a kochałam się 25.11,1.12,7.12 nie używając żadnej antykoncepcji więc już nie wiem..? Dodam też że Nie stresuje sie bo chciałabym mieć bobaska.A test może faktycznie zrobiłam za wcześnie? Bo jeżeli tak sobie myśle że jak przesunął mi sie ten cykl to dni płodne też musiały sie przesunąć a skoro przesunęło sie o kilka dni np tyle co spóźnia mi sie okres to wypada na to że dni płodne zaczynają mi sie 25.11.09 ..więc tak myśle ze dzien 1,12 bylby tym czasem od kiedy mogłabym liczyc ewentualne zapłodnienie..itd więc dziś mamy 13 dzień ..a więc test nie potwierdza mi ciąży.. rozpisałam się..ale naprawde nie wiem o co chodzi z tym moim organizmem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mychaM antybiotyki jak najbardziej moga powodowac opoznienie miesiaczki.,... aczkolwiek... skoro kochalas sie bez zabezpieczenia to ciazy rowniez nie mozna wykluczyc, zrob test najlepiej ok 21. 12 (14 dni od ost. stosunku) wtedy bedzie wiarygodny. Najepiej zrobic test z krwi bhcg da 100% pewność.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mychaM



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dupa blada bo chyba dostałam okres..tzn taki jakis lipny ale pewnie jutro sie rozkręci Sad ehh.. a miałam iśc do lekarza i nie wiem czy iśc czy sobie darować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczekaj ... jesli okres sie nie "rozkreci" moze to swiadczyc o ciazy, jesli jednak bedzi etak samo obfity jak zawsze ciaze mysle ze mozna wykluczyc.

Co do wizyty u lekarza... zawsze systematyczne wizyty sa wskazane np. w celu zrobienia cytologi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mychaM



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki mała_mi za odpowiedzi i pomoc Wink boli mnie bardzo podbrzusze i mam silne skurcze krwawienie jest male i nie wiem o czym to ma świadczyć czy o samoistnym poronieniu??..;/ i temperature mam 37,2 nie spada wcale co o tym sądzisz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszy dzien moze byc slaby dopiero po nocy wszystko moze wrocic do normy.

Ale mowilam temperatura nie ma cos ie sugerowac, skoro mierzysz ja w ciagu dnia to nie ma mowy zeby byla prawidlowa. Temperature powinno sie mierzyc rano przed wstaniem z lozka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 30 z 33

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group