Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabela kaloryczna

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirel



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu masz rajcie bo przecież ile jest bulinijek anorektyczek które nie poznały umiaru w odchudzaniu , każdy na poczadku myśli ze będzie dobrze że się wpakuje w rządna chorobę ale ja wiem po sobie miałam taki okres z jak zjadłam łyżeke sałatki więcej to chciałam na chama wymiotować bo się bałam z przytyje ale coś mnie powstrzymywało i dobrze myślę ze tu duże znacznie ma podłoże psychiczne i w ogóle ja całe życie byłam zapewniana z jestem ładna mądra i w ogóle nigdy niczego mi nie brakowało zdawałam sobie sprawę ze mam parę kilo za dużo i chciałam schudnąć ale myślę ze ja miałam raczej zdrowe podejście do tego wszystkiego no oprócz tego jednego odchyłu z ta sałatka .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owszem..
anorektyczką czy bulimiczką nie jest sie z dnia na dzień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze wy to macie problemy, ja jem co mi wpadnie w rece i obojetne czy to czekalada czy banan i nic:D
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 6:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powodzenia Wink :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirel



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to zazdroszczę Gościu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znam wiele osób które też jadły wszystko,
ale do czasu Wink
nagle ich przemiana materi się zmieniła
i zaczeli się zaokrąglać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Metatem
Gość









PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej ludziska pomocy wiecie ile Trawa ma kalorii ew. siano jakieś chodzi mi o taką trawę co to ją konie jedzą np Very Happy a nie tą do palenia prosze nie mylić Very Happy [zakaz linkowania na forum]
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przerzucasz się? Very Happy

a mogę wiedzieć po co Ci to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja rada na schudniecie i nie ograniczanie sie ... mozna jesc wszystko z 4 nowych grup poikarmowych nie ograniczajac sie ... a oto te grupy :
-warzywa
-owoce
-nasiona roslin straczkowych[m.in.:fasola,groch,soczewica,ciecierzyca]
-ziarna zboz[m.in.:ryz,kukurydza,kasze]
zawieraja weglowodny zlozone i ogromna ilosc blonnika pokarmowego - sprawiaja ze tesc pokarmowa jest szybko przesuwana przez jelita a takze przyczyniaja sie do usuwania zbednych i szkodliwych produktow przemiany materii .. nie tucza a daja uczucie sytosci ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno ... ludzie nie liczcie kalorii!! mozna zjesc przeliczxajac na kalorie tyle samo warzyw i slodyczy ... warzywa popmoga w oczyszczeniu sie orgazizmu a slodycze wejda nam w tylek ! i po co te kcal?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group