Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szybkie bicie serca

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiunia19915



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 2:54 pm    Temat postu: Szybkie bicie serca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka mam pytanie czym moze byc spowodowane szybkie bicie serca. Ostanio zaczelo mnie to troche nie pokoic, Dawniej takie sytuacje przydazały mi sie tylko po podczas biegania czy wykonywania jakies pracy fizycznej , ale to przeciez normne chyba jest. Ale ostnio budze sie i czuje jak mi serce strasznie szybko zaczyna bic i robi mi sie goraco. To juz cyba za bardzo normlanie nie jeste. Zdarza mis ie to coraz czesciej nawet gdy nie robie nic;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to nerwica serca, idz do kardiologa, moja siostra ma to samo, podnosi sie jej sie tetno i boi sie przez to wychodzic z domu, zrog EKG, USG serca i pojdz do kardiologa najlepiej prywatnie, bo zanim sie dostaniesz to minie rok..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A napisz jak szybko bije Ci serce, jaki masz puls? tzn ile uderzeń na minutę badane na nadgarstku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Misiek300187



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe że masz tachykardie i faktycznie moze to byc spowodowane nerwica serca.mam to samo badziewie.wyladawalem ostatnio na pogotowiu z tetnem 120...ogolnie mialem male problemy z pikawą, lekarz przepisal mi betabloker i jak narazie czuje sie super.serdecho sie uspokoiło na maxa.Ale moze poprostu spróbuj wrzucić na luz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cyś90



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 3:39 pm    Temat postu: hej:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 19 lat. Jakichś rok temu byłam u lekarza. Miałam bóle w klatce piersiowej i trwaja one do dzisiaj. Nie raz sa intensywne, az musze lezec nie ruchomo tak przez 5 min i przechodzą. mialam robione ekg, pobierali krew i badali mocz, oczywiscie nic nie wykazalo. ale jest kolejny problem od ponad roku sinieje mi lewy kciuk i boli cala reka. Mowilam lekarzowi o tym, no ale niestety nie wiedzial co mi dolega. Poszlam do niego dzisiaj bo zmusil mnie chlopak zebym wkoncu zrobila cos z tym bolem , kciukiem i wszystkimi problemami. Mam przez ostatnie dni zaniżoną temperaturę (od 35 i 8 do 36 i 2) dał mi skierowanie do warszawy na badanie chorob naczyn obwodowych. Moze mi ktos powiedziec cos blizej, co mi moze dolegac?. Bo to dosyc ostro brzmi . Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra431



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 21 lat i mam podobne objawy. Miałam wykonywane badanie EKG, z którego nic nie wynikało. Lekarz prowadzący stwierdził, że to najprawdopodobniej objawy na tle nerwowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cyś90, Aleksandra431te bóle w klatce piersiowej mogą to być tzw. nerwobóle, objawiają się one tym że nie można wziąć głębszego oddechu, bo boli, przy zmianie pozycji tez boli itd. Na to raczej nie ma lekarstwa, najwyżej tabletki przeciwbólowe i może jakieś maści rozgrzewające typu wick.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cyś90



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A te bóle lewej reki i siniejący lewy kciuk ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do tego lekarza od naczyń obwodowych. Bo to może być wiele przyczyn, a na pewno nie pomożesz sobie szukając diagnozy w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cyś90



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra, dzięki .A na odpowiedz troszkę sobie poczekam, bo dopiero do lekarza zostalam wpisana na liste oczekujących. Wiec moge byc przyjeta dopiero gdzies tak, luty-marzec. Tragedia Smile. Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam Smile Very Happy

Dodano po 3 minutach:

Aleksandra431 napisał:
mam 21 lat i mam podobne objawy. Miałam wykonywane badanie EKG, z którego nic nie wynikało. Lekarz prowadzący stwierdził, że to najprawdopodobniej objawy na tle nerwowym.



Aha i co do Twojej wiadomości, to jak byłam po skierowanie do chirurga, to powiedzial mi ze EKG nie pokazuje dokladnie cos sie moze dziac w tym serducho . Takze moze zrob sobie dokladniejsze badania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group