Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szybkie bicie serca

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Życzę zdrówka!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asiunia19915



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 7:08 pm    Temat postu: szybkie bicie serca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauwżyłam ze bez konkretnej przyczyne serce mi zaczyna szybko 'bić' i robi mi się gorąco, czasmi tak miałam np. na lekcji wf , ale teraz nawet lezac w łozku tak mam. Nie wiem czy iść z tym do lekarza .Dodam jeszcze,że mam 18 lat.

pisz w odpowiednich działach i tematach- jeśli istnieją już o takiej tematyce. nie zakładaj nowych bo wprowadzasz bałagan na forum.
żeby znaleźć interesujące Cię tematy korzystaj z wyszukiwarki na biomedical
przeniosłam do odpowiedniego działu i przyłączyłam do istniejącego już tematu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w spoczynku Twoje serce bije szybciej to udaj się z tym do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Asiunia19915
Oczywiście że do lekarza należy podejść.Sadzę jednak że taki objaw wynika z wieku dojrzewania i zmian hormonalnych.Nie jest,to powód do niepokoju.Wskazane wykonanie badanie krwi w tym w kierunku tarczycy.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tkamil20



Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie ,rzeczy należy jak najszybciej konsultować z lekarzem. Szybkie bicie serca bez wysiłku fizycznego to naprawdę dziwne. Ja miałem ostatnio także nieprzyjemną sytuację, serce zaczęło mnie ściskać, i miałem problem z oddychaniem ,byłem blady jak ściana. W poniedziałek idę do lekarza nie ma na co czekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asteriusz



Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 08, 2014 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja np. mam nadciśnienie, i biorę leki na nadmierną palpitację - poza tym, godzina rowerku dziennie, ograniczam tłuszcze i białe pieczywo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group