Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

szczypie,pęka skóra w okolicach pochwy i odbytu

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Oświęcim
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy używam prezerwatyw czy nie, czuję popękaną skórę i obrzękSad jeden dzień seksu i parę dni nie mogę nawet bez bólu oddać moczu, bo tak mnie tam wszystko szczypie:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem. niestety przychodzą mi do głowy tylko zeczy, które wymienilaś, że juz miałas badania w tym kierunku czyli bakterie, infekcje, choroby weneryczne. zwlaszcza, ze jak tylko po seksie tak skóra peka, to już mam metlik w głowie. obstawiałabym na alergie, ale na co? nie używacie żadnych środków nawilżających, płynów plemnikobójczych itp?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Oświęcim
PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 12:28 pm    Temat postu: pęka skóra pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawno nie pisałam. Nie pomaga nic, problem trwa już kilka lat. Nie współżyję od co najmniej dwóch lat, może nawet trzech. Nienawidzę już seksu:( Zaczęłam sobie wmawiać, że mnie obrzydza:( Choć pamiętam, że było kiedyś super.. Nic się nie zmieniło. Byłam u różnych ginekologów, w klinice, robiłam szereg badań, byłam u dermatologów. Maści, kremy, mycie się szarym mydłem, bawełniana bielizna itp Różne sposoby prób leczenia i wszystko na nic. Jeden z poleconych przez lekarzy ginekologów wymyślił, że mam się myć rzadko, a później stwierdził, że mi chirurgicznie natnie pochwę! Mówię, że w środku też czuję jakbym miała popękaną skórę, więc co da takie nacięcie?? Zrezygnowałam. Straciłam wiarę w siebie, czuję, że stałam się brzydka, nieużyteczna, smutna, nie chce mi się po prostu żyć. Nie ma lekarza, który by się zetknął z czymś takim, wszyscy rozkładają ręce. W końcu wymyślili, że mam iść do psychiatry, bo może to w mózgu coś mi się poprzestawiało.. Spoko, tylko, że mnie boli od kilku lat, teraz cały czas nawet gdy idę do toalety oddać mocz, to mam popękaną skórę i krew na papierze toaletowym. Przestałam o tym myśleć, jakbym przyzwyczaiła się do tego ale..czasem nie da się nie myślećSad Boli mnie czasem nawet gdy chodzę czy siedzę. Są dni gdy jakby się ranki zagoiły (są słabo widoczne) ale nie ma mowy o stosunku czy nawet założeniu tamponu. Wizyta u ginekologa to horror, łzy i ból przy badaniu, popękana skóra jeszcze bardziej. Czuję się jakbym w bieliźnie żyletki nosiłaSad(( Mam dosyć. Nie mam pojęcia jak dalej żyć. Chcieliśmy z mężem mieć dziecko ale jakim cudem jak nie możemy nawet współżyć, a przecież mogłabym normalnie zajść w ciążę ( nie chcę jakimiś "metodami", zresztą nawet z tego już chyba zrezygnowałam, bo mam już 39 lat i życie chyba się już skończyło).
Czy ktoś zna ginekologa lub innego lekarza, który wiedziałby jak mi pomóc? Robiłam wszelkie możliwe badania gdy poszłam do kliniki z tym problemem i nic nie wykazały oprócz trochę za małej tarczycy. Czy jest jeszcze sens, żeby szukać rozwiązania...? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marusia



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łdz
PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może coś da stosowanie żelu do higieny intymnej - ja stosuję Lacibios Femina, naprawdę fajnie łagodzi podrażnienia, odświeża, koi - wypróbuj sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group